05.06.2018

Juniorzy Młodsi Rylovii zremisowali 2:2 z Orłem Lewniowa.

Bramki: 0:1 Orzeł 25’, 1:1 Pawula 57’, 1:2 Orzeł75’, 2:2 Pawula 6’

Żółte kartki: Zakareya Ch.

Już w pierwszej minucie meczu Orzeł powinien prowadzić 1:0. Piłkę po złym zagraniu obrońcy, przejął napastnik gości i w sytuacji sam na sam strzelił obok Krzyśka Dzień. Piłka odbiła się od słupka i napastnik Orła ponownie był pierwszy pry piłce i ponownie trafił w słupek. W 25 minucie meczu pomocnik orła zdecydował się na strzał z ostrego kąta i piłka wpadła do siatki. Później dwukrotnie do remisu mógł doprowadzić Zakareya Chawkat oraz Wojciech Pawula, jednak ich strzały bronił bramkarz Orła. W 57 minucie meczu Wojciech Pawula strzelił bardzo mocno z 30 metrów i piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki. W 75 minucie meczu Napastnik gości dobił odbitą piłkę przez Krzyśka Dzień i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. W 76 minucie Zakareya Chawkat zagrał do Wojciecha Pawuli, który w sytuacji sam na sam strzelił obok bramkarza i tym samym doprowadził do wyrównania.