40'
60'

Admin

19.10.2014

Na mecz z liderującym w tabeli Chemikiem Police pojechaliśmy w bardzo osłabionym składzie. Z powodów zdrowotnych nie mógł jechać Dawid Rostkowski, Michał Bartkowiak, Krystian Rybicki i Kuba Sawczak, do tego w czasie rozgrzewki Dawid Rezaeian zgłosił ból nogi uniemożliwiający grę, a Kamil Zaborowski bóle brzucha.

Sytuacja bardzo trudna, bo ponad połowa podstawowych zawodników nie mogła grać ! Odbiło się to na jakości gry naszego zespołu, który to ewidentnie przespał pierwszą połowę meczu. Graliśmy po prostu słabo, nie wychodziło nic - wyprowadzenie piłki, rozegranie, akcje oskrzydlające, akcje środkiem, stałe fragmeny. Mielismy za to dużo strat, niedokładnych podań i niepotrzebną nerwówkę. Na drugą połowę chłopcy wyszli zmobilizowani i zaczęło wszystko się układać. Bramkę na 0:1 zdobył po rzucie rożnym Gabriel Kotowicz. Wyrównujący gol dla gospodarzy padł również po stałym fragmencie gry i rykoszecie, który zmylił Maćka Konopackiego. Pozostałe dwie bramki zdobył Oskar Groński po wzrorowo przeprowadzonych kontratakach.

Gratulacje dla całego zespołu oraz podziękowania za doping dla licznie przybyłych Rodziców !