LIGA WOJEWÓDZKA - Trampkarz

23 kolejka

Chemik Bydgoszcz - UKS SMS Włocławek 3:3 (2:1)

Bramki dla Chemika: G.Adamski, K.Laskowski, D.Wudarczyk

Wynikiem remisowym 3:3 zakończył się mecz Chemika z UKS SMS Włocławek. Był to bardzo ważny mecz dla obu drużyn. Chemik przy zwycięstwie miał szanse wyprzedzić rywali w tabeli a po rozegraniu meczu zaległego jeszcze powiększyć przewagę. Włocławianie natomiast zwyciężając mogli umocnić się na 2 miejscu w tabeli.

Mecz walki, ostry od samego początku z lekką przewagą gości którzy grali jakby bardziej zdecydowanie i to oni zdobyli pierwszego gola. Chemik szybko odpowiedział bardzo ładnym strzałem z rzutu wolnego G.Adamskiego. Po kilku minutach było już 2 :1 dla Chemika. Piłkę po rzucie sędziowskim przejął G.Adamski który zagrał do K.Laskowskiego a ten pokonał bramkarza gości. 2:1 do przerwy.

Po zmianie stron obraz się nie zmienił. Mecz wyglądał podobnie. Chemik grał dość nerwowo a goście coraz bardziej byli zdeterminowani żeby zdobyć chociaż wyrównanie. To się udało po akcji lewą stroną i było 2:2. Kilka minut przed końcem meczu D.Wudarczyk znowu wyprowadził Chemik na prowadzenie. Niestety w doliczonym czasie gry Włocławianie wyrównują i zamiast 3 punktów zdobywamy 1.

Szkoda straconej szansy choć z przebiegu meczu trzeba przyznać że remis jest sprawiedliwym wynikiem.

Po tym meczy sprawa 2 miejsca w lidze jest wciąż otwarta. Żaden z zespołów nie może pozwolić sobie na wpadki.