MUKS CWZS Bydgoszcz - rocznik 2002/2001 Goście

26.04.2017

LIGA WOJEWÓDZKA 2016/17

XIV kolejka

Chemik Bydgoszcz - CWZS MUKS Bydgoszcz 0:1 (0:0)

W zaległym meczu XIV kolejki przegraliśmy z liderem rozgrywek, CWZS MUKS-em 0:1.

Mecz, jak się spodziewaliśmy, bardzo trudny ale mimo to nasza drużyna nie wystraszyła się rywala. Od początku goście przeważali jeśli chodzi o posiadanie piłki ale to nasz zespół był grozniejszy. W pierwszej połowie mieliśmy przynajmniej 2-3 świetne okazje do strzelenia bramki. Po pierwszej połowie jednak 0:0.

Druga część spotkania to większa przewaga MUKS-u ale mimo to sytuacji 100-procentowych praktycznie nie było. Chemik miał swoją sytuację ale też nie została wykorzystana. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem goście po rzucie wolnym zdobyli gola. Czasu jak i sił na wyrównanie zabrakło...

Mimo porażki drużynie należą się wielkie brawa i gratulacje za walkę. Chłopcy zagrali dobre spotkanie przeciwstawiając się rywalowi z Gdańskiej. Gratulacje dla drużyny MUKS-u.

Już w sobotę jedziemy do Świecia na mecz z Wdą.

UWAGA! Jeśli ktoś posiada zdjęcia z meczu to prosimy o kontakt poprzez nasze konto na Facebook'u lub prosimy przesłać na chemikbydgoszcz2002@wp.pl