Bongo Opole
Bongo Opole

Admin

26.11.2016

Po dzisiejszym spotkaniu nasz zespół stracił praktycznie szanse na awans do 2 ligi. Mecz Bongiści przegrali w pierwszej połowie, w której zmarnowali przynajmniej 10 bardzo dobrych sytuacji bramkowych. Po pierwszych 20 minutach przegrywaliśmy 2:3 pomimo tego iż dwukrotnie obejmowaliśmy prowadzenie, a ostatnią bramkę straciliśmy na 2 sekundy przed końcem tej odsłony spotkania. Druga połowa rozpoczęła się fatalnie gdyż już w pierwszej akcji przeciwnik strzelił na 2:4. Kolejne minuty to już szaleńcza pogoń za wynikiem jednak wciąż słaba skuteczność oraz duże luki w defensywie spowodowały, że mecz przegraliśmy 5:9 co praktycznie przekreśla już nasze szanse na zajęcie drugiego miejsca premiowanego grą w barażu o 2 ligę...