Magdalena Woźniak Trener

Admin

12.10.2016

W niedzielne popołudnie 23 września o 18.30 nasza drużyna Juniorska zmierzyła się z zespołem Polonii Warszawa. Już sama nazwa zespołu wskazywała, że będzie to trudny bój. Dziewczęta chciały zagrać kolejne spotkanie i pokazać co udało im się do tej pory osiągnąć.

Nasz zespół wyszedł na boisko skoncentrowany i umotywowane do walki. Jednak po stracie pierwszej bramki padły kolejne. Do przerwy przegrywaliśmy 0:7.

Druga połowa spotkania rozpoczęła się dobrą grą naszego zespołu. Dziewczęta zaczęły rozgrywać piłkę, szukać siebie na boisku oraz pomagać sobie wzajemnie. Jednak nie udało im się znaleźć drogi do bramki. Chęć zdobycia bramki honorowej była ogromna, ale doświadczenie przeciwników na to nie pozwoliło. Mądra gra obronna i umiejętność rozgrywania piłki przyniosła im kolejne bramki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:12.

Na pewno była to kolejna ciekawa lekcja dla naszych zawodniczek. Doświadczenie, które zdobyły na pewno niedługo zaprocentuje. Kolejna porażka boli, ale Dziewczęta głowa do góry i walczymy dalej. Do końca rundy jesiennej zostało jeszcze kilka spotkań, w których możemy powalczyć o punkty.