LKS Brzeźce
LKS Brzeźce

Kamil Giel

18.08.2019

Mecz rozpoczął się znakomicie dla Leśnika. Już w 6 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pawła Paliczki, najprawdopodobniej najmniejszy na boisku - Marcin Koterla po strzale głową skierował piłkę do bramki. W tej odsłonie Leśnik zdominował przeciwnika, który ani razy nie wyszedł z własnej połowy. Niestety zaszwankowała skuteczność - Kobiórzanie nie wykorzystali czterech dwustuprocentrowych sytuacji, a do przerwy powinno być 5:0. Jak to niestety bywa w ostatnich meczach niewykorzystane sytuacje Leśnika lubią się mścić. Tak było i tym razem. W 64 minucie po strzale na raty Pawła Gołeczki goście niespodziewanie doprowadzili do wyrównania a 5 minut przed końcem po niezrozumieniu się naszego obrońcy z bramkarzem piłka po rykoszecie wpadła do bramki. Mecz mimo, że obfitował w dużą ilość sytuacji był bardzo brzydki - sędzia pokazał 9 żółtych i 2 czerwone kartki.

12.11.2016.(sobota), 13:30 - Kobiór

Leśnik Kobiór 1:2(1:0) LKS Brzeźce

1:0 - Marcin Koterla, 6 min (głową)

1:1 - Paweł Gołeczka, 64 min

1:2 - Marek Białas, 85 min

Sędziowali: Leszek Pałys (główny) oraz Adam Draczyński i Jacek Zawiśliński (asystenci)

Leśnik: Tomasz Kłakus - Maksymilian Kloc (46.Paweł Zienkiewicz), Krzysztof Trela (70.Rafał Pasternak), Marcin Zienkiewicz, Dominik Bam - Krzysztof Cituk (61.Łukasz Berski), Rafał Białas, Błażej Kozyra (46.Jakub Olchawa) - Paweł Paliczka, Marek Jędyczek, Marcin Koterla.

Rezerwowi: Michał Kilian, Rafał Ulman.

Trener: Adrian Cebula.

Brzeźce: Przemysław Kania - Mateusz Kocima, Krzysztof Sosna, Patryk Adamus (46.Zbigniew Michna), Paweł Gołeczka, Ryszard Mańka, Błażej Jacek (80.Marek Białas), Marcin Gołek, Maciek Gołka, Michał Puda, Ireneusz Klepek (88.Radosław Tetla).

Rezerwowi: Tomasz Malcharek.

Trener: Tomasz Malcharek.

Żółte kartki: Maksymilian Kloc (20.faul), Krzysztof Trela (35.niesp.zach.), Krzysztof Cituk (40.faul), Paweł Paliczka (50.faul), Łukasz Berski (65.faul) - Michał Puda (10.faul,80.faul), Paweł Gołeczka (60.faul), Mateusz Kocima (81.faul).

Czerwone kartki: Marcin Zienkiewicz (80.niesp.zach.) - Michał Puda (80.dwie żółte)