Katarzyna Kalata Kierownik drużyny

Marcin Gierczak

14.11.2016

Remis Znicza w Grodzisku

W rozegranym w sobotę, 5 listopada meczu rocznika 2005 III ligi okręgowej grupy 4 na boisku w Grodzisku Mazowieckim Pogoń podejmowała Znicz Pruszków B. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. W pierwszej połowie gra była wyrównana, jednak przez większość czasu żadna z drużyn nie stworzyła groźnej sytuacji bramkowej. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 29 min gdy po prostopadłym podaniu w pole karne zawodnik Pogoni Piotr Golędzinowski strzałem w długi róg pokonał bramkarza Znicza. Na przerwę żółto-czerwoni schodzili przegrywając 0:1. Od początku drugiej połowy nasi zawodnicy atakowali starając się zmienić niekorzystny wynik i przyniosło to efekt w 36 min gdy Maciek Rebzda wywalczył piłkę pod polem karnym gospodarzy, minął obrońcę i strzelił do siatki obok interweniującego bramkarza. Znicz nadal posiadał przewagę jednak nie był w stanie udokumentować tego bramkami i mecz zakończył się remisem.