boisko sportowe w Krępnej
90'
Widzów: Sędziowie: Leszek Radecki

74'
Łukasz Domeracki Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi
88'
Mateusz Piecha Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika, przerwanie korzystnej akcji
18'
Rafał Sobczyński Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego poprzez wymachiwanie rękoma i wykrzykiwanie pod jego adresem niecenzuralnych słów
38'
Mateusz Wystrach Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego podczas przebywania na ławce rezerwowych
38'
Mariusz Czerwiński Wybitnie niesportowe zachowanie w stosunku do sędziego
64'
Paweł Wczesny Notoryczne podważanie, krytykowanie decyzji sędziego, nadmierna gestykulacja rękoma
82'
Tobiasz Pieczara Taktyczne opóźnianie wznowienia gry poprzez przesadne zwlekanie z wykonaniem rzutu od bramki
90'
Andrzej Kozłowski Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego z użyciem niecenzuralnych słów

08.11.2016

Remisem 1:1 (1:0) zakończył się niedzielny wyjazd drużyny seniorów do Krępnej. Głównym aktorem tego widowiska był sędzia i niech to będzie komentarzem do całego spotkania.

W niedzielę 13 listopada o godzinie 13:00 w ostatnim meczu rundy jesiennej zagramy na własnym boisku z drużyną LZS Kosmos Dobra.