Mariusz Sierpiński Trener
Tobiasz Czeszek Kierownik drużyny

Admin

20.06.2016

W meczu 19 kolejki sezonu 2013/2014 nasza drużyna podejmowała zespół GKS-u Komprachcice. Kibice z Karczowa doskonale pamiętają jesienny mecz w Komprachcicach i fatalny występ Bongistów zakończony porażką 2:4. Tym razem nadszedł czas na rewanż. Pierwsze minuty spotkania były bardzo wyrównane jednak z każdą minutą inicjatywę zaczęli przejmować podopieczni Sikorskiego. Na 1:0 gola zdobył Burzyki pomimo kilku doskonałych okazji do podwyższenia rezultatu takim wynikiem kończy się pierwsza połowa. Druga odsłona meczu to dominacja gospodarzy i w efekcie kolejne zdobyte dwie bramki. Najpierw prowadzenie podwyższył niezawodny Czech, a następnie rywala dobił w swoim debiucie, pozyskany ze Sławic, Dawid Kielian. Tym samym Bongiści w pełni zrewanżowali się podopiecznym Gienka Chojnowskiego za jesienną porażkę. Brawo Bongo!