Tempo Opole
Tempo Opole

Admin

20.06.2016

W drugiej kolejce rundy rewanżowej Bongiści podejmowali na swoim obiekcie jednego z kandydatów do awansu Tempo Opole. W pierwszej rundzie dość łatwo nasz zespół uporał się na wyjeździe z rywalem jednak tym razem przyszło przełknąć nam gorzką pigułkę. Przez całe 90 minut minimalnie lepszą drużyną byli goście jednak do zwycięstwa poprowadził ich przede wszystkim arbiter swoim nieudolnymi decyzjami. W pierwszej połowie sędzia podyktował dwa rzuty wolne, w obu przypadkach podejmując błędną decyzję, po których goście zdobyli dwie bramki. Druga część meczu to wyrównana "kopanina" i w końcowej fazie meczu bramka zdobyta przez gości co ostatecznie kończy mecz. Wynik 0:3 na pewno nie jest odzwierciedleniem tego co działo się na boisku. Na pewno drużyną lepszą było Tempo jednak szkoda, że to arbiter był tego popołudnia postacią wiodącą...