Grzegorz Kuchta Trener

Grzegorz Kuchta

06.05.2016

Tondyra rozpracowuje obronę Wróblowianki.

Na piątkowy mecz wybraliśmy się w bardzo osłabionym składzie. Brak 6 bardzo ważnych zawodników zapowiadał bardzo ciężki mecz. Na szczęście mamy bardzo młodych ambitnych zawodników, którzy pokazali, że mogą już zastępować swoich starszych kolegów.

Mecz zaczął się już 2 min. gry. Rzut rożny dla Cisów. Po dośrodkowaniu piłka jednak przechodzi na drugą stronę gdzie zamyka akcję Dawid Chodnik. Dawid po przyjęciu piłki wykonuje dośrodkowanie wprost na głowę Kamila Tondyry, który znakomitym strzałem otwiera wynik spotkania. 10 min gry. Ponownie duet Chodnik Tondyra rozpracowuje obronę Gospodarzy. Kamil znajduje się na 16 metrze i oddaje cudowny strzał z lewej nogi w samo okienko bramki. Po szybkim strzeleniu dwóch goli mecz trochę się uspokoił. Wróblowianka bardzo dobrze radziła sobie w środkowej strefie boiska gdzie wielokrotnie kilkoma podaniami przechodziła w nasze pole karne. Na szczęście dziś nasi defensorzy zagrali bezbłędnie i nie popełnili żadnego błędu. Końcówka pierwszej połowy. Dośrodkowanie Chodnika w pole karne z rzutu wolnego, strzał Tondyry i Kamil notuje klasycznego hat trica. Do przerwy 3 : 0

Druga połowa także rozpoczęła się bardzo szybko. 47 min. Adrian przedłuża długie wybicie Michała z bramki. Do piłki dochodzi ......... Tondyra i w sytuacji sam na sam strzela 4 gola. Ten gol ustawił juz resztę meczu. Wróblowianka praktycznie nie zagrażała naszej bramce. W tym miejscu trzeba pochwalić całą linie defensywną. My stwarzamy jeszcze kilka znakomitych sytuacji lecz po zejściu Tondyry z boiska z lekkiego urazu ciężko było pokonać bramkarza Gospodarzy. Udaje się to dopiero w 85 min. za sprawą Gibasa, który zagrywa "klepkę" z Marcinem Latoniem i wykorzystuje sytuację sam na sam. Wygrywamy 5 : 0

Wreszcie można było oglądać fajną grę naszych Juniorów. Wszyscy zawodnicy zagrali naprawdę fajny mecz. Nie mieliśmy żadnego słabego ogniwa w naszej drużynie i dlatego zdecydowanie wygrywamy. Musimy także pochwalić pracę sędziego. Biorąc pod uwagę nasze ostatnie historie z sędziami dziś sędziowanie było na wysokim poziomie za co serdecznie dziękujemy Panu Wilińskiemu Pawłowi.

Na szczególną pochwałę zasługuje Kamil Tondyra, który strzelił 4 gole i obdarował się znakomity prezentem urodzinowym. Rozmowa z Kamilem poniżej.

GK: Znakomita forma ! jak się czujesz będąc bohaterem drużyny ?

Kamil : Bardzo dobrze. Mam nadzieje, że w kolejnych meczach nie tylko ja nim będę.

GK: Dziś 4 gole, jak się czułeś boisku ?

Kamil: Na boisku czuje się w swoim żywiole, z meczu na mecz moja pewność siebie wzrasta.

GK: Jak oceniasz początek rundy ?

Kamil: Moim zdaniem początek rundy jak dla mnie zaczyna się świetnie, jeżeli nasza drużyna będzie w to co robi wkładała całe serce osiągniemy wielki sukces.

GK: Co musimy jeszcze poprawić w naszej grze ?

Kamil: Zawodnicy, którzy grają w środkowej strefie boiska powinni być pewniejsi siebie, co ułatwi im grę , a efekty będą lepsze.

GK: Jak oceniasz naszą drużynę w kontekście dalszych rozgrywek ?

Kamil: Moim zdaniem nasza drużyna idzie cały czas do przodu i głęboko wierzę, że pod koniec sezonu będziemy świętować 1 miejsce w tabeli.

Dziękuje za rozmowę i w imieniu całego Klubu składamy serdeczne życzenia z okazji urodzin :)