Jesteśmy samodzielnym liderem! Kolejna wygrana u siebie.

Michał Komor (Grzegorz Gieroba),
Adrian Augustyniak, Wojciech Paszczuk, Maciej Janowski,
Sebastian Sztejno, Kacper Dec, Damian Persona, Grzegorz Caban (Sebastian Cieślak),
Adrian Ogorzałek, Przemysław Wójciuk (Adam Osiński), Damian Karaś;

Bardzo pozytywnie rozpoczął się sobotni poranek dla wszystkich sympatyków i zawodników Sygnału. Już w 1. minucie meczu wynik otworzył Przemek Wójciuk. Zagubieni rywale nie mogli się odnaleźć przez kolejne minuty, co ponownie wykorzystał Przemek. 14. minuta i 2-0 dla Sygnału!
Co stało się w kolejnych dwóch kwadransach wiedzą tylko zawodnicy i trener Sygnału. Po drugiej bramce w nasze szeregi wkradło się rozluźnienie, które skutkowało bardzo chaotyczną grą. Rywale starali się wykorzystać chwilową nieuwagę gospodarzy i stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji. Bramka jednak nie padła.
W drugiej połowie inicjatywy już nie oddaliśmy. Wiele akcji i sporo walki zaowocowało kolejnymi bramkami. Najpierw hat-tricka ustrzelił Przemek Wójciuk.
Wynik na 4-0 podwyższył rozgrywający znakomite zawody Adrian Ogorzałek.
Tuż przed zejściem z boiska rezultat spotkania ustalił Grzegorz Caban, który wpakował piłkę do pustej bramki. Mimo kolejnych groźnych sytuacji nie udało się nam strzelić kolejnych bramek. Rywal bliski był zdobycia gola honorowego, ale w ostatniej akcji spotkania napastnik gości minimalnie chybił.

Po dzisiejszym zwycięstwie naszej drużyny i porażce zespołu z Zemborzyc zostajemy samodzielnym liderem ligi, wyprzedzając wspomniany zespół o 3 punkty.
Za tydzień kolejne spotkanie i wyjazd do Jabłonnej na mecz z GLKS Głusk.