Łukasz Pacyna (P) Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
Łukasz Pacyna (P) Nierozważne odepchnięcie przeciwnika w przerwie w grze.
Paweł Żądło (Ż) Gwałtowne, agresywne zachowanie - kopnięcie przeciwnika w nogę.
76'
Piotr Wasiliszyn Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
80'
Paweł Mietlicki (M) Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „SĘDZIA KURWA RĘKA BYŁA”
81'
Patryk Podleśny (P) Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
81'
Adrian Gołębowski (G) Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego poprzez wymachiwanie rękoma i wykrzykiwanie pod jego adresem słów: „TY KURWA JESTEŚ POPIERDOLONY” 10 Paweł Mietlicki SPARTAK BUDACHÓW 85' Okazywanie niezadowolenia
85'
Paweł Mietlicki (M) Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego poprzez wymachiwanie rękoma i wykrzykiwanie pod jego adresem słów: „KURWA CO TY ROBISZ ZARAZ CI ZAJEBIE IDIOTO”, NASTĘPNIE PO OTRZYMANIU KARTKI, ZAWODNIK WYRWAŁ MI CZERWONĄ KARTKĘ Z RĘKI I RZUCIŁ

10.04.2016

Mecz został przerwany przy stanie 1:2 dla Lubinicka - sędzia główny tego spotkania w protokole pomeczowym umieści zapis: W 85 MIN. KIBICE DRUŻYNY GOSPODARZY ZNIEWAŻYLI SĘDZIEGO AS. NR 2 OBLEWAJĄC GO PIWEM ORAZ ODPYCHAJAC.W SKUTEK TYCH ZACHOWAŃ MECZ ZOSTAŁ PRZERWANY A NASTĘPNIE ZAKOŃCZONY PRZED UPŁYWEM
REGULAMINOWEGO CZASU. MECZ ZAKOŃCZYŁEM PONIEWAŻ UZNAŁEM, ŻE DALSZE JEGO PROWADZENIE ZAGRAŻA CAŁEJ TRÓJCE SĘDZIOWSKIEJ.