roster.substituted.change 60'

Łukasz Watkowski Trener

Rudy Luk69

10.05.2016

Mecz rozpoczał się dla nas znakomicie. Już na początku meczu objeliśmy prowadzenie . Strzelał Seweryn Chojnowski a asystował Kłaniecki . Po strzelonym golu ciągle atakowaliśmy co zaowocowało kolejnym golem.Tym razem bramke zdobył Kłaniecki . Później jeszcze podwyższyliśmy wynik , strzałem z daleka Cichorek pokonał bramkarza rywali . Było 0:3. W ostatnich minutach pierwszej połowy wywalczylismy rzut wolny, który w piekną bramke zamienił Tomaszewski. Do przerwy 4-0 dla gości. W drugiej cześci spotkania dobilismy jeszcze rywala czterema kolejnymi bramkami.Najpierw do siatki trafił Witkowski ( asystował Kłaniecki ) a następnie hat-trika w 20 minut zaliczył Fałdowski po asystach Cichorka i braci Chojnowskich . Wygrywamy pewnie i zasłużenie !!! GLKS !!!