Kamil Gencel

Łukasz Watkowski Trener

Rudy Luk69

29.04.2016

Mecz od samego początku znakomicie się dla nas rozpoczął . Już w 2 minucie meczu objęliśmy prowadzenie prostopadłą piłkę zagrał Witkowski a bramkę zdobył Fałdowski. Długo nie cieszyliśmy się po bramce , już parę minut do wyrównania doprowadził pilkarz gości , który pięknym strzałem zdobył gola . Nasz bramkarz nie miał nic do powiedzenia . Chwilę później goście już prowadzili 2-1 , zawodnik Włocławii znowu z dystansu pokonał Zabornego . Mimo niekorzystnego wyniku nie poddaliśmy atakowaliśmy czego efektem był wywalczony rzut karny przez Kłanieckiego , niestety na gola nie zamienił go nasz kapitan Dominik Tomaszewski . Do przerwy 2-1 dla gości . W drugiej połowie atakowaliśmy , ale mimo stwarzanych nie potrafiliśmy pokonać golkipera gości . Niewykorzystane okazje zemściły się , zespół z Włocławka podwyższył dwukrotnie wynik i było po meczu . Bramkę na koniec zdobył jeszcze raz Faldowski . Mimo porażki możemy być zadowoleni z gry jaką pokazaliśmy .