60'

Michał Dumała Trener

Marcin Gierczak

13.06.2016

W rozegranym w sobotę, 4 czerwca meczu rocznika 2005 II ligi okręgowej grupy 4 na boisku w Błoniach Błonianka podejmowała Znicz Pruszków B. Spotkanie zakończyło się remisem 4:4. W pierwszej kwarcie meczu Znicz osiągnął przewagę jednak udokumentował ją tylko jedną bramką. W 6 minucie po podaniu Damiana Raczkiewicza Hubert Dominikowski strzałem zza bocznej linii pola karnego pokonał bramkarza gospodarzy.. W drugiej kwarcie Znicz nadal atakował, jednak w 26 min błąd obrońcy żółto-czerwonych i próba naprawienia zakończyła się bramką samobójczą. W chwilę później, w 27 min Znicz ponownie wyszedł na prowadzenie, gdy po indywidualnej akcji prawą stroną i strzale z pola karnego Hubert Dominikowski ponownie wpisał się na listę strzelców. Po dwóch kwartach Znicz prowadził 2:1. W trzeciej kwarcie nasi zawodnicy nadal przeważali jednak gospodarze po skutecznie wyprowadzonej kontrze w 34 min doprowadzili do remisu po strzale Bartłomieja Paczesnego z pola karnego. Znicz ponownie wyszedł na prowadzenie w 39 min gdy w polu karnym piłkę otrzymał Damian Raczkiewicz i podał ją na lewą stronę do nieobstawionego Mikołaja Gierczaka, który skierował ją do siatki. Po trzeciej kwarcie Znicz prowadził 3:2. W ostatniej kwarcie gra się wyrównała i skutkowało to wyrównaniem wyniku. W 49 min po strzale z dystansu Kingi Puchalskiej Błonianka doprowadziła do wyrównania. W 52 min po faulu na Damianie Opłockim sędzia podyktował rzut wolny przed polem karnym gospodarzy. Skutecznym wykonawcą okazał się być Karol Kalata, którego strzał trafił w okienko bramki Błonianki. Niestety dwie minuty później strzał z dystansu zawodnika gospodarzy Kacpra Wachnika zaskoczył Piotrka Warycha i w meczu ponownie był remis, który utrzymał się do końcowego gwizdka.