Ul. Jasna 11 Żyrardów
60'

Szymon Wójcik

08.06.2016

Mecz rozpoczęła drużyna gości. Od pierwszej minuty gospodarze atakowali. Już w drugiej minucie Obłakowski podaje Antoniaka, który strzela na dalszy słupek; piłka mija bramkę o centymetry. W piątej minucie goście mięli okazję objąć prowadzenie po strzale z rzutu wolnego, na nasze szczęście futbolówka poleciała wysoko nad poprzeczką. W 8 minucie swojej sytuacji nie wykorzystał Obłąkowski strzelając z daleka nad poprzeczką. Następną okazję zmarnował Kaczur strzelając w boczną siatkę bramki. Pierwsza część spotkania kończy się remisem 0:0.

Drugą kwartę rozpoczął Olech strzałem z daleka minimalnie obok bramki. Pierwszą bramkę dla Żyrardowianki sprezentowali rywale. W 23 minucie szansę na wyrównanie miał Małecki, strzelił jednak wysoko nad poprzeczką. Do przerwy jest 1:0 dla gospodarzy.

Trzecią kwartę rozpoczął Obłakowski strzałem i bramką na 2:0. W 37 i 38 minucie bramki zdobywa Antoniak, przy których asystował mu Obłąkowski. Minutę potem piłkę w siatce umieszcza Obłakowski, do którego dogrywał Olech. Na zakończenie tej kwarty gola zdobywa Kaczur, który dobił futbolówkę po obronionym wolnym Klimiuka.

Ostatnia kwarta nie była tak bardzo emocjonująca jak poprzednia, w niej obejrzeliśmy tylko dwie bramki w wykonaniu Obłakowskiego i Pelca. Mecz ten umocnił naszą pozycję w grupie i daje nam możliwość wejścia do II Ligi.