UKS Lolek Łazy 2007 Goście

60'

Krzysztof Matysiak

07.10.2015

W VI kolejsce Warszawskiej ligi okręgowej Żak 2007 mierzyliśmy się z vice liderem tabeli drużyną Football Talents. Pierwsze minuty należały zdecydowanie do Lolka, gra toczyła się głównie na polu przeciwnika. Niestety brak dokładnego krycia przy rzucie rożnym spowodował utratę bramki. Kolejne błędy w defensywie sprawiły, że gospodarze prowadzili już dwoma bramkami. Na początku drugiej kwarty skutecznie rzut karny egzekwował nasz najlepszy strzelec Michał Dubielecki. Chwilę później zamieszanie pod bramką przeciwnika wykorzystał Michał zdobywając drugą bramkę. Po drugiej kwarcie na tablicy wyników widniał wynik 2:2. Nasi chłopcy z wielkim zaangażowaniem rozpoczęli trzecią kwartę, uwierzyli że można pokonać wyżej notowanego przeciwnika. Prowadzenie Lolkowi dał po pięknej indywidualnej akcji lewą stroną boiska Jakub Sobota.Kilka minut później FT doprowadził do remisu 3:3. Czwartą kwartę zaczęliśmy bardzo ofensywnie i co chwila zagrażaliśmy bramce gospodarzy. Szybkie i skuteczne kontry Football Talents przesądziły o ich zwycięstwie 6:3. Podsumowując grę UKS Lolek śmiało można stwierdzić, iż pomimo porażki był to najlepszy mecz naszych chłopców. Całej drużynie gratulujemy dobrego, pełnego pozytywnych emocji spotkania.

Kolejnym przeciwnikiem będzie drużyna KS Ożarowianka.