Kacper Wiśniewski Faul w obronie

Piotr Wójcik Trener

Szymon Wójcik

25.10.2015

W dniu 24.10.2015 r. odbył się mecz, w którym OSIR Żyrardów przegrał z Luks Setem Lesznowola 7:0.

Skład Luks Set-u Lesznowola:

Tomczak, Galimski, Kacprzyński, Olchowski, Szkopiński, Winiarski, Puzan, Szymański, Przepiórka, Kupny, Miłkowski, Staszak.

Skład OSIR-u Żyrardów:

Wielogórski, Pawliński, Wójcik, Wiśniewski, Olech, Gacki, Obłąkowski, Kaczur, Klimiuk, Pelc, M. Tilzen, K. Tilzen.

Mecz rozpoczęła drużyna gospodarzy. Już od samego początku mecz nie był wyrównany. Pierwsza bramka wpada w 3. minucie z rzutu wolnego, którego przyczyną był Wiśniewski faulując napastnika. Minutę później gospodarze są blisko bramki, piłka mija poprzeczkę o milimetry. W 7. minucie wyprowadzamy pierwszą składną, zakończoną nieudanym strzałem M. Tilzena na bramkę. W 10. minucie wpada druga bramka dla gospodarzy. W 12. minucie Wielogórski ratuje sytuację, piękną paradą. W 13. minucie wpada trzecia bramka. W dwóch następnych po jednej bramce. Po pierwszej kwarcie jest 5:0.

Druga kwarta rozpoczęła się lepiej. Już od początku mięliśmy więcej sytuacji bramkowych. W 18 minucie Gacki przestrzela z wolnego. Akcje przenoszą się ze strony, na stronę, tylko gospodarze mają większą skuteczność w strzałach. W 23. minucie napastnik gospodarzy mija się z piłką. Na zakończenie kwarty Pelc, podaje piłkę do Kaczura, ten nie opanowuje piłki.

Trzecia kwarta była w naszym władaniu, akcje toczą się na połowie gospodarzy. W 32.minucie Olech podaje piłkę do Gacka, ten trafia w bramkarza. W 39. minucie Pawliński wybija piłkę z naszego pola karnego. Na zakończenie tej kwarty Kaczur strzela minimalnie nad poprzeczką.

W 49. minucie gospodarze strzelają swoją szóstą bramkę. Gospodarze dalej atakuję, bronimy się, jak na razie skutecznie. Rzut wolny, piłka leci do Wielogórskiego, który wybija ją, dobitka, Maciek łapie, nie ma gola. Inicjatorem naszej akcji był Gacki, który podał do Olecha, ten z kolei do Wójcika, Następnie piłka poleciała do zpowrotem do Gackiego, który odegrał do Obłąkowskiego, który strzela i końcówką palca trąca futbolówkę,za razem zmienia jej tor lotu. Nie ma bramki. Ostatnia bramka wpada w 58. minucie. Mecz kończy się wynikiem 7:0. dla gospodarzy.