FC Komorów
Piotr Wójcik Trener

Szymon Wójcik

05.10.2015

Mecz rozpoczęliśmy w optymalnym nastawieniu. Agresywna i twarda gra przyniosła efekty już w pierwszych minutach, po celnym podaniu Wójcika, Gacki umieszcza piłkę w siatce. Gra toczy się pod Nasze dyktando. Nasi chłopcy nie odstawiali nogi. Po brutalnym faulu na Obłąkowskim trener Wójcik robi zmianę. Drugi skład również gra twardą piłkę i na koniec pierwszej kwarty prowadzimy 3:0, po bramce Neslera i Obłąkowskiego. Oczywiście nie ustrzegliśmy się błędów, straciliśmy bramkę do szatani na 3:1. Reszta meczu również przebiegała pod Nasze dyktando. Bramki strzelili Obłąkowski, M. Tilzen. Po lekkim rozluźnieniu straciliśmy jeszcze dwie bramki, ale mecz zakończył się wynikiem 5:3 dla AP OSIR Żyrardów. Najważniejsze, że trzy punkty przyjechały do Żyrardowa. Brawo chłopcy oby tak dalej.