60'

Piotr Wójcik Trener

Szymon Wójcik

27.09.2015

W dniu 27.09.2015 r. odbył się mecz ligowy, w którym AP OSIR Żyrardów pokonała FC Lesznowolę 9:3. Bramki dla podopiecznych Piotra Wójcika strzelili: Olech 2, Pelc, Gacki, Kaczur, M. Tilzen 3.

Skład żyrardowianki:

Wielogórski, Wójcik, Wiśniewski, Pawliński, Nesler, Obłąkowski, Gacki, M. Tilzen, K. Tilzen, Klimiuk, Olech, Kaczur, Pelc

Skład Lesznowoli:

Żądełek, K.Kogut, P. Kogut,Palkowski, Rzeszotek, Borkowski, Tlak, Hoffman- Wecker, Kisieliński, Kasperski, Achenbach,

Mecz rozpoczęła drużyna gości, już od samego początku spotkania to my dyktowaliśmy warunki gry. Już w 3. minucie wpada pierwsza bramka strzela ją Olech. Na kolejną bramkę musieliśmy czekać 8 minut, gdyż wcześniejsze akcje w ogóle nie wychodziły. Drugą bramkę strzela Pelc. Tuż przed końcem pierwszej kwarty swojej sytuacji nie wykorzystuje Nesler strzelając nad bramką.

Bramka na 3:0 wpada w 18 minucie strzelił ją M. Tilzen. W 21. minucie Obłąkowski podaje do M. Tilzena, który srzela tuż obok bramki. Ta kwarta była jedną ze słabszych w całym spotkaniu. Na zakończenie kwarty Klimiuk strzelił prosto w bramkarza.

Minutę po gwizdku M. Tilzen strzela swoją drugą bramkę. Chwilę później Olech strzelał z daleka niestety bramkarz obronił, sytuacja się zemściła, i w 32. minucie jest 4:1. Natomiast w 34. minucie Wójcik próbował z daleka, bezskutecznie. Minutę później po golu Olecha jest5:1. W 41. minucie Kaczur nie opanowuje piłki, która wychodzi na aut. W 43. minucie gola zdobywa Kaczur. Po trzech kwartach jest 6:1.

Na początku ostatniej kwarty, bramkę z wolnego zdobywa Gacki. Na następną bramkę czekaliśmy siedem minut, kiedy to M. Tilzen dobija swój pierwszy strzał. Minutę później żyrardowianie przeprowadzili nieudaną akcję, po której gospodarze wyprowadzili kontrę i strzelili swoją drugą bramkę. Minutę przed końcem bramkę strzela Kaczur. Na zakończenie meczu gospodarze strzelili swoją trzecią bramkę. Spotkanie zakończyło się wynikiem 9:3 dla przyjezdnych.