Wojciech Wiaderek Trener
Adrian Śliwiński Trener

WojciechW

09.11.2015

Niedziela 8 Listopada godzina 12: 00, mecz z FC Lesznowola – 10 kolejka rozgrywek.

Ta ostatnia Niedziela będzie nasza …. Tak to miało być, ale skończyło się zupełnie inaczej. Wiatr, który rozszalał się na stadionem Znicza niestety tego dnia był naszym drugim przeciwnikiem. Niedziela nadzwyczaj ciepła jak na Listopad, ale było bardzo wietrznie, co nie przeszkodziło nam, aby się zebrać o czasie i przeprowadzić w szatni poważną rozmowę z wszystkimi powołanymi zawodnikami. Rozgrzewka z powodzeniem wprowadziła zespół w dobre nastroje i w takich przystąpiliśmy do meczu. Sędzia dał znać i mecz rozpoczęty.

Pierwsze ataki z naszej strony i przeważamy pod bramką przeciwnika, co powoduje, że mamy kolejno akcję bramkowe niestety bez powodzenia. Goście starają się kontrolować sytuację na boisku, ale to my prowadzimy grę. W tym miejscu mógłbym napisać, że to był koniec meczu, bo kolejne minuty, czyli tak zmiana w 9 minucie całego zespołu i pierwsza akcja prawą stroną boiska, jaką wyprowadzili goście i 0: 1 – Lesznowola świętuje. Zaczynamy od środka boiska strata zagranie do tyłu do bramkarza niestety nie zbyt pewne przeciwnik przejmuje piłkę i minuta 12-sta wynik 0: 2 dla gości z Lesznowoli.

Takie chwilę sprawiają, że spada morale i ciężko się gra. Następuje korekta ustawienia i dowozimy 0: 2 do przerwy z grą, która niestety nie układa się już tak dobrze jak w pierwszych 10 minutach pierwszej połowy.

Twarda rozmowa w przerwie i skoncentrowani wychodzimy na II połowę. Gramy poprawnie, ale nie na tyle dobrze, aby zagrozić bramce przeciwnika. Czasami nie udaje nam się nawet wyjść z własnego pola karnego. Ciężko powiedzieć, co zawodzi, bo znów upływa 10 minut tym razem drugiej połowy i mamy bramkę na 0:3. Zespół w rozsypce emocjonalnej, przy 0: 3 ale otuchy dodaje bramka Kuby na 1: 3 w 15 minucie drugiej połowy potkania strzelona po zamieszaniu podbramkowym.

Czy walczyliśmy do końca o dobry wynik? Tak walczyliśmy, ale sportowo zespół z Lesznowoli był zdecydowanie lepszy w tym spotkaniu i trzeba przyznać, że zwycięstwem na naszym zespołem ukoronowali pierwsze miejsce w naszej grupie – życzymy im sukcesów i gratulujemy wygrania grupy. Nasz zespół ostatecznie zajmuje 5 miejsce w grupie i zobaczymy, co przyniesie nowy regulamin i gdzie wylądujemy na wiosnę.

To już koniec relacji.

Podziękowania dla wszystkich chłopców za walkę oraz podziękowania dla kibiców.