Grzegorz Kuchta

19.10.2015

Topór 3 : 7 Cisy

Juniorzy nie zwalniają tempa.

W niedzielę nasi Juniorzy pojechali po 3 punkty do Tenczyna. Przywieźli do domu to co chcieli i dołożyli 7 goli na swoje konto.

Mecz rozpoczął się niespodziewanie od gola dla gospodarzy. Bramka z rzutu karnego ( którego nie było) sprawiła, że musieliśmy się bardzo długo męczyć by doprowadzić do wyrównania. dopiero pod koniec pierwszej połowy błąd bramkarza wykorzystuje Kamil Tondyra i doprowadza do remisu. Później bramki wpadały już jak na zawołanie a na listę strzelców wpisali się Adrian i Dawid Chodnik i pierwszą połowę kończymy z wynikiem 3 : 1.

Druga połowa to już była formalność 47 min gol Andrzeja zakończył rywalizację w tym meczu. Gospodarze już nawet nie kwapili się do konstruowania żadnych akcji chcieli po prostu zakończyć ten mecz jak najszybciej. Bramki Kamila Tondyry, Marcina Latonia i Kamila Kuchty tylko były kropką nad "i". Końcowy wynik 7 : 3 dla Cisów.

Przed nami jeszcze tylko jeden mecz. Musimy w tym spotkaniu pokazać wszystko to co umiemy najlepiej i udowodnić swoje umiejętności gdyż rywal jest z samego szczytu Tabeli i na pewno skóry łatwo nie sprzeda. Zawodnikiem meczu został Ziembla Jakub za to co zawsze :)

1 Jak dla mnie kosmiczny mecz a dla Ciebie ?

Kuba Dla mnie był bardzo emocjonujący i będę go długo pamiętał.

2 Powinniśmy wyjechać z dwucyfrowym prowadzeniem dlaczego tak nie było ?

Kuba Ponieważ nasi napastnicy nie umieli wykorzystać sytuacji strzeleckich.

3 Jakiś pomysł na poprawę skuteczności?

Kuba Nasi zawodnicy powinni wychodzić z lepszym nastawieniem.

4 Kilku naszych zawodników narzekało na stan murawy rzeczywiście było tak ślisko ?

Kuba Tak było ślisko mimo to nie poddawali się na boisku.

5 Kolejny Twój znakomity mecz czujesz się liderem drużyny?

Kuba Nie , ponieważ każdy zawodnik naszej drużyny gra na tym samym poziomie. Jednak jak wiadomo każdemu zdarzają się lepsze i gorsze dni.