Widzów: 20

WojciechW

28.09.2015

Sobota 26 Września godzina 12: 00, mecz z FC Lesznowola – 5 kolejka rozgrywek.

Dzień nie rozpieszczał od samego rana deszczowa pogoda nie mogła zapewnić dobrych zawodów szczególnie na bardzo słabym boisku w Lesznowoli. Boisko już poznaliśmy kilka tygodniu wstecz na tym samym terenie rozgrywa swoje mecze Akademia Lolka, z która graliśmy pierwsze spotkanie. Ale przejdźmy po woli do meczu. Wszyscy powołani tym razem stawili się w komplecie i mieliśmy cała 18-stkę J

Chłopcy no cóż nie da się ukryć, że gra w godzinach przedpołudniowych to nasza zmora nasi podopieczni są jeszcze o takich godzinach w ¾ swojej dawki snu J

I przy tej okazji serdeczna prośba do RODZICÓW pozwólcie chłopcom iść spać wcześniej w dzień poprzedzający mecz.

Zbliżając się do spotkania przywitaliśmy sędziego(to ostatnio rzadkość, więc wszyscy się ucieszyli) aczkolwiek można już w tym momencie powiedzieć, że szczęśliwy sędzia dla nas to akurat tego dnia nie był ten człowiek J

Zaczynamy mecz, deszcz pada i chyba dzięki temu nasi zaczynają się budzić, bo pierwsze interwencje pokazują, że potrzeba jeszcze trochę czasu, aby się przebudzić. Gra stopniowo zaczyna się układać i dochodzi do kilku naprawdę 100% sytuacji podbramkowych dla naszego zespołu, ale niestety nie skutecznych. Gramy coraz lepiej przeciwnik pozwala na dużo, niestety mają w swoim składzie bardzo dobrego obrońcę i on czyści wszystko, co gdzieś prześlizgnie się z drugiej linii na przedpole bramkowe.

Nie gramy źle mamy swoje sytuacje niestety brakuje nam szczęścia, aby zdobyć prowadzenie w tym spotkaniu. Trener dokonuje częstych zmian bezskutecznie szukając optymalnego ustawienia do strzelenia bramki. Zbliża się 25 minuta I połowy spotkania zamieszanie podbramkowe podanie Kacpra Wyszkowskiego i celnym strzałem popisuje się Michał Wiśniewski i jest 0:1. Koniec pierwszej połowy i pełni optymizmu schodzimy na przerwę. Niestety przerwa była albo za krótka lub zbyt długa, bo ledwo weszliśmy na boisko i już w 2-giej minucie spotkania lewą stroną boiska poszła akcja przeciwników i praktycznie bez większej historii straciliśmy bramkę i wynik mecz został wyrównany. Skrzydła zostały nam podcięte i znów graliśmy bezskutecznie ze sporymi błędami w obronie i dekoncentracją, która to spowodowała rzut wolny z pola bramkowego dla Lesznowoli. To mogła być bramka na 2: 1 dla przeciwnika, ale Bartek Chybowski przepiękna obroną pokazał, na co go stać.

To nie był koniec podobnych sytuacji, ale tu również gratulacje dla Jacka Muchy, którego nieprzecięty refleks uchronił nas od wyjmowania piłki z naszej bramki.

Gramy, gramy i nic nie wychodzi aż do 47 minuty i po ładnym rozegraniu Jan Tomaszewski otrzymuje podanie od Miłosza Izwantowskiego i prowadząc piłkę przy opiece dwóch obrońców umieszcza ją w siatce przy biernej postawie bramkarza gospodarzy jest gol 1: 2 wychodzimy na prowadzenie!

Zostało nie wiele czasu musimy mieć się na baczności, aby nie stracić gola w końcówce spotkania. Ale znów nam się to nie udaje ta 51 minuta gdzie (wszystko wskazuje, że był spalony) długie podanie lewą stroną boiska i niestety tej okazji nie zmarnowali przeciwnicy bramka strzelona i jest remis 2:2. Szaleńcze ataki naszego zespołu niestety już do końca nie udało się nic ustrzelić, choć okazje były i nawet minutę przed końcem była okazja zdobyć zwycięską bramkę.

Remis w tym spotkaniu znów niezasłużony, ale trzeba przyznać, że łatwo nie było.

Podziękowania dla wszystkich chłopców za walkę podziękowania dla kibiców bez was byłoby bardzo ciężko!