Paweł Dróżdż Trener
Oskar Murawski Trener

Victoria Warszawa

03.09.2015

Od początku meczu goście byli stroną dominującą, już w 6min meczu po błędzie Mikiego wyszli na prowadzenie- zawodnik KSD oddał strzał w środek bramki, a nasz bramkarz niefortunnie puścił piłkę między rękami. Bramka dla Drukarza podziałała na nasz zespół motywująco, w 8 min Michał po podaniu Kacpra pewnym strzałem wyrównuje, a w 13 min wyprowadza nas na prowadzenie 2-1 - bramkarz Drukarza wybija piłkę górą do skrzydłowego, który głową odbija ją w stronę pola karnego, do piłki dopada Michał, który bez najmniejszych problemów strzela gola. Na tym pierwsza kwarta się kończy.
W drugiej rywal narzuca warunki gry, jednak nie potrafi wykończyć akcji, zdecydowanie lepiej pod tym względem wyglądał dzisiaj nasz zespół, w 25min Michał po błędzie obrońcy przejmuje piłkę i mamy już 3-1. Trzecia kwarta zaczyna się dla nas od straty gola, bramka na 3-2 pada po złym ustawieniu się obrońców i braku asekuracji przez pomocników, dodatkowo nasz bramkarz zaspał w bramce i nie wyszedł do sytuacji 1vs1. Rywal atakował do końca tej kwarty, Victoria popełniała mnóstwo prostych błędów wynikających z niewiedzy jak się zachować w grze nową formacją jednak to do gospodarzy uśmiechało się szczęście. W czwartej kwarcie wróciliśmy to znanego ustawienia 1-2-3-1 gra się poprawiła, jednak dalej mieliśmy problemy z wyprowadzeniem ataku. Po godzinie gry mecz kończy się korzystnym dla nas wynikiem 3-2.

Widać że zespołowi brakuje ogrania w nowej formacji, czeka nas sporo pracy żeby nie popełniać prostych błędów, które były widoczne w tym meczu, cieszy jednak że mimo słabszej postawy potrafiliśmy wygrać. BRAWO :)