Start Łódź
Start Łódź

Seball

31.10.2015

7’ po błędzie obrońcy nasz zawodnik wpada w pole karne, ale naciskany strzela prosto w bramkarza

14’ po szybko rozegranym rzucie wolnym w bardzo dobrej sytuacji znalazł się zawodnik gospodarzy, ale skuteczna interwencja Sumińskiego uchroniła nas od straty gola

19’ zawodnik Górnika traci piłkę 20 metrów od bramki, jednak w porę wychodzi bramkarz zapobiegając groźnej sytuacji

25’ po podaniu Czarneckiego na czystej pozycji znalazł się Pęzik, lecz bramkarz popisał się nie lada refleksem i skończyło się tylko na rzucie rożnym

29’ 1:0, piłka trafia na 16. metrze do Bartczaka, który natychmiastowym uderzeniem z powietrza nie daje szans naszemu bramkarzowi

47’ po akcji Pęzika Czarnecki wpada z piłką z prawej strony pola karnego, ale jego strzał wybija bramkarz na róg

55’ Sumiński wybrania sytuację na sam a po chwili także dobitkę

56’ 1:1, piłka trafia w polu karnym do nieobstawionego Czarneckiego, który płaskim strzałem doprowadza do wyrównania

81’ 2:1, po dośrodkowaniu z wolnego z lewej strony boiska piłka szczęśliwie trafia do Jesionkowskiego, ten już upadając oddaje strzał, po którym piłka odbija się od słupka i wpada do bramki

84’ po składnej akcji Frączkowski otwiera drogę do bramki Grzelakowi, ten jednak w dogodnej pozycji uderza w słupek, piłka trafia jeszcze do Lechowskiego, którego skutecznie blokują obrońcy

90+3’ Sumiński nie daje się pokonać w sytuacji jeden na jeden

90+4’ zawodnik miejscowych z 4m trafia prosto w naszego golkipera i wywalcza jedynie rzut rożny