Marcin Tadla Trener

ERAJ69

22.08.2015

W 1 kolejce Okręgowej Ligi Juniorów mierzyliśmy się z Pogonią Leżajsk. Drużyna ta miała problemy kadrowe w zeszłym sezonie, dlatego też nie wiedzieliśmy do końca czego się spodziewać.
Zaczęliśmy znakomicie, już w 3 minucie strzelając bramkę na 1:0, Jaworski dośrodkował w pole karne, a akcję wykończył Krzanowski. Później gra toczyła się w środku boiska, Pogoń mogła wyrównać. Po stracie przez nas piłki w środku pola akcji sam na sam z Rajzerem nie wykorzystał zawodnik Pogoni trafiając w poprzeczkę. Potem to my zdobywaliśmy już kolejne bramki seryjnie. W 26 minucie podanie Jaworskiego wykorzystał Bialic, minutę później Bialic podawał, a akcję kończył Krzanowski. W 33 minucie piłka wędrowała jak po sznurku, od Jaworskiego do Bialica, ten znów wypatrzył Krzanowskiego, który atomowym strzałem pod poprzeczkę skompletował hat-tricka. W 36 minucie piękną bramką z prawej nogi z 20 metrów popisał się Zawadzki i po pierwszej połowie wygrywaliśmy 5:0.
Na drugą wyszliśmy równie skoncentrowani, już 3 minuty po wznowieniu gry, Krzanowski po raz 3 wykorzystał podanie Bialica i strzelił swoją 4 bramkę w meczu. Właściwie na tym mecz się zakończył, z każdą następną minutą meczu w naszą grę wkradało się coraz większe rozluźnienie, co pod koniec mogli wykorzystać jeszcze goście, ale od utraty bramki uchronił nas Rajzer.
Następny mecz już we wtorek w Malawie z tamtejszym Strumykiem.