90'

Grzegorz Kuchta

08.09.2015

Pierwszy mecz ligowy już za nami.

W tę niedzielę zagraliśmy mecz z Wichrem Stróżą, na ich boisku. Przyjechaliśmy pełni determinacji i nadziei, iż w końcu uda nam się z nimi wygrać na ich terenie. Pierwsze minuty gry doskonale pokazały nasze przygotowanie do sezonu, to my dominowaliśmy na całym boisku, lecz nie udawało się naszym napastnikom umieścić piłki w siatce. Mieliśmy bardzo dużo sytuacji bramkowych, ale zabrakło wykończenia. Koniec pierwszej połowy, wynik 0:0. Druga połowa przyniosła ze sobą również mnóstwo sytuacji strzeleckich jednak znowu nic. Przeciwnicy nie poddawali , aż w końcu nie wykorzystane sytuacje się zemściły, zawodnik Wichru strzela prosto w okienko, nazwałbym to "strzałem życia" bo takich goli nie widuje się często w C klasie, zwłaszcza, że był to jedyny atak przeciwników zagrażający naszej bramce przez całe 90 minut. Niestety brakło trochę szczęścia, które tym razem dopisało drużynie przeciwnej. Mecz kończy się wynikiem 1:0 dla Wichru.