UKS Iwiczna

RobCiel

09.09.2015

W dniu 9.09.2015 drużyna UKS Nowa Wieś podejmowała na własnym boisku zespół UKS Iwiczna.
Od pierwszych minut Gospodarze przystąpili do ataku, ale to Goście w 10 minucie strzelili bramkę.
UKS Nowa Wieś doprowadziła do wyrównania dopiero po rzucie karnym wykonywanym przez Bartosza Śledziaka.
Na tym jednak się nie skończyło. Kilka minut później piłkę do bramki Gości skierował Maciej Zieliński (asysta Jakub Cieloch) i na przerwę drużyny schodziły z wynikiem 2:1.
W drugiej połowie spotkania dalej Gospodarze dominowali na boisku. Najpierw bramkarza Gości pokonał Bartłomiej Hryciuk. Potem strzelał Jakub Grubek i po rykoszecie piłka trafiła do bramki. Kilka minut później ponownie Bartłomiej Hryciuk pokonał bramkarza UKS Iwiczna. W tej części meczu Goście próbowali kilkukrotnie zagrać z kontry. Jedna z takich akcji przeprowadzona na kilka minut przed końcem spotkania pozwoliła UKS Iwiczna zdobyć bramkę.

Gratulujemy całej drużynie i Trenerowi wygranej.