Łęk Ostrów
Piotr Czyż Trener

Łęk Ostrów

23.07.2015

W ostatnim meczu sezonu 2013/2014 juniorzy młodsi Łęku wygrali u siebie z Wólczanką 2-0. Tym samym utrzymali pozycję lidera i wygrali rozgrywki nie przegrywając żadnego spotkania!!!

Na mecz przyjechało tylko 8 zawodników gości. Wygrana zdawała się być formalnością. Celem było wysokie prowadzenie do połowy i wprowadzenie wszystkich zawodników z ławki, aby zagrali dłużej niż zwykle.

Łęk jednak grał bardzo nieskutecznie inie potrafił wykorzystać przewagi liczebnej. Strzały były oddawane głównie w środek bramki. W końcówce pierwszej połowy Łęk wyszedł na prowadzenie 1-0, ale przyszedł czas na zmiany. Goście drugą połowę grali w siedmiu, ponieważ ich zawodnik otrzymał czerwoną kartkę. Przez to Ostrów miał ogromną swobodę w rozgrywaniu piłki, ale zmiennicy również byli nieskuteczni. Ciągłe trafianie w bramkarza lub obok bramki, a czasami nie trafianie w piłkę,śmieszyłooglądających ludzi.Udało się strzelić drugą bramkę, aczkolwiek zostaje dużyniedosyt.Dzisiaj dwóchzawodników ewidentnie miało swój dzień, reszta zagrała zdecydowanie poniżej swojego poziomu.Brawa dla juniorówWólczanki, zdecydowali się zagrać,pokazali swój charakter, nawet udało się im zagrozić pod bramką gospodarzy idzielnie się bronili tracąc tylko 2 bramki.

1-0 - K. Suchy - Mocny i precyzyjny strzał z dystansu pod słupek bramki gości. Bramka z około 25m.

2-0 - P. Łubiński (A. Duda) - W sytuacji "sam na sam" strzał między nogami wychodzącego bramkarza.