Autor:

Łęk Ostrów

Utworzono:

23.07.2015

24.05 o godzinie 11juniorzy młodsi Łęk Ostrów na swoim terenie łatwo wygrali mecz z Naftą Gaz Jodłówką. Od samego początku przejęli inicjatywęjak przystało na gospodarza i lidera tabeli. Oczywiście nie wykorzystywali wszystkich sytuacji, ale do przerwy prowadzili 4-0. W drugiej połowie grali jeszcze ofensywniej. Obrońcy skutecznie kasowali kontrataki gości, którzy zdołali oddać tylko 3 strzały w ciągu meczu. Mecz zakończył się wynikiem 9-0 !

1-0 - R. Bernal - Wybicie obrońcy gości po ziemi na 16m i strzał R. Bernala z pierwszej piłkipod słupek.

2-0 - D. Mazur (R. Bernal) - Mocny strzał z rogu "szesnastki" i piłka wpada do bramki od poprzeczki. Gol tego spotkania!

3-0 - M. Grabski (S. Janusz) - Dośrodkowanie z rzutu rożnego na dalszy słupek i wykończenie z 4 metra.

4-0 - K. Kosiński (M. Grabski) - Podanie za obrońców, K. Kosiński odpycha ciałem obrońcę i w ostatniej chwili lobuje bramkarza.

5-0 - M. Grabski (D. Storek) - Strzał K. Kosińskiego w spojenie, D. Storek odbija klatką piersiową na 11m do M. Grabskiego i ten uderza technicznie po ziemi.

6-0 - D. Storek (M. Grabski) - Sytuacja 3 na 3, podanie wdobrym momencie doD. Storka, który kończy akcję "sam na sam"

7-0 - R. Bernal (K. Sebastyanka) - Dośrodkowanie z rzutu rożnego i gol z główki z 8metra.

8-0 - A. Duda (K. Kosiński) - Podanie w polu karnym do A. Dudy, który strzela obok wychodzącego do niego bramkarza.

9-0 - S. Sabat (M. Grabski) - Po zamieszaniu w "szesnastce" wycofanie na 16m i strzał S. Sabata z tej odległości z pierwszej piłki po ziemi pod słupek.