KS Zbytowa
Jacek Klat Trener

Ks Zbytowa

24.08.2015

KS Zbytowa zremisowała dziś z Polonią Miłoszyce 3:3. Po pierwszych 20 minutach zespół z Miłoszyc prowadził już 3:0. Jednak to goście częściej znajdowali się pod bramką LKS'u, zespół z Miłoszyc natomiast wyprowadził 3 groźne kontry któreskończyły się stratą bramki. Pod koniec pierwszej połowy zawodnicy Zbytowej zdołali strzelić 2 bramki autorstwa Pawła Jurkiewicz i Przemysława Ciszewskiego. W drugiej połowie piłkarze KS'u zaczęli coraz częściej atakować na bramkę przeciwnika.To przyniosło zamierzany efekt w postaci bramki wyrównującej, której autorem był Przemek Ciszewski. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie, a zawodnicy ze Zbytowej mogli z podniesioną głową schodzićdo szatni.

Skład KS'u: Balicki, Zwiernik, Ł.Ciszewski, Lisiak, Grzyb, Kaliński, Jurkiewicz, P.Ciszewski, Mazgaj, Zdęba, B.Ciszewski,

Ławka rezerwowych: Sus, Koperniak, Zbylut