Start Łódź
Paweł Zawadzki Trener

Seball

04.05.2015

16’ po wrzutce piłki z rzutu wolnego w pole karne Startu goście dwukrotnie byli bardzo bliscy zdobycia gola, najpierw został zablokowany strzał z bliska a potem na miejscu był Sumiński

33’ Pać traci piłkę, zawodnicy KKS-u wymieniają między sobą szybkie podania i ich kolega wychodzi z boku pola karnego na wolne pole, uderza, ale naszemu bramkarzowi udaje się wypiąstkować piłkę na rzut rożny

54’ Konopski podaje do Arkuszewskiego, któremu w ostatniej chwili obrońca wybija piłkę poza linię końcową chroniąc swój zespół od utraty bramki

55’ 1:0, Hołub wrzuca piłkę z lewej strony z rzutu rożnego, bramkarz tylko lekko ją podbija, ta spada na głowę stojącego na 4.metrze Buczka, który strzałem głową umieszcza ją w siatce

62’ Arkuszewski ładnie składa się do strzału z 17m, ale piłka ląduje prosto w rękawicach bramkarza

81’ Musiałowski wybija na rzut rożny piłkę zmierzającą do pustej bramki

82’ Sumiński chwyta piłkę po strzale głową z 6m po dośrodkowaniu z rożnego

84’ 1:1, piłka po strzale odbija się od naszego zawodnika i trafia do nieobstawionego zawodnika gości, który natychmiastowo uderza z 15m i piłka ląduje przy prawym słupku w naszej bramce

86’ Łukaszewski biegnie z piłką od połowy boiska na spotkanie z bramkarzem, naciskany coraz bardziej przez dwóch obrońców podaje do niepokrytego Relicha, który z 10m pakuje piłkę do pustej bramki, ale w momencie podania był na pozycji spalonej...