Szymon Wisniowski

Utworzono:

23.05.2015

"NARESZCIE RUSZAMY Z MIEJSCA"

Po bardzo słabej grze w pierwszej połowie tracimy przez własną głupotę dwie bramki w dziewięć minut. W przerwie dostajemy ostry  opiernicz od trenera ,który bardzo się przydał i w drugiej połowie wychodzimy aby pokazać ze umiemy grać w piłkę , i po  ciągłej walce o każdą piłkę po długim podaniu za obrońców piłkę przejmuje Sylwek Dyl , który zdobywa bramkę , która zachęca nas do odrobienia strat ! Ale po zagapieniu sie naszych obrońców znów mamy dwu bramkową stratę do Przemyśla ,ale ciągle walczymy i się nie poddajemy a wskutek tego po mocnym podaniu Michała Pieszko za obrońców ,piłkę w bramce umieszcza Szymon Wiśniowski lekkim strzałem w dolny róg bramki i jest 3:2 dla gości ,ale dalsze minuty gry to dominacja POGÓRZA ,którzy chcą coś udowodnić w tym meczu ciągłe posiadanie piłki w drugiej połowie i ładna akcja sam na sam z bramkarzem Szymka ,obrona bramkarza i zamknięcie akcji przez Darka Uchmana , który ratuje nam mecz i zdobywa gola na 3:3 ! Ostatnie minuty meczu ROKIETNICA , dominuje na boisku , może także zdobyć bramkę na wagę zwycięstwa ale marnuje kilka dogodnych sytuacji i mecz kończy się remisem ! Druga połowa była bardzo dobra w wykonaniu POGÓRZA , i za to dziękujemy naszym juniorom ! Oby ostatnie dwie kolejki były również korzystne , za tydzień wyjazd do Stubna aby tam powalczyć z  tutejszą granicą !