Mariusz Studziński Trener
Przemysław Brzezowski Kierownik drużyny

Kobe

29.03.2015

Widzowie bramek doczekali się dopiero w drugiej połowie. W 55. minucie Hetman objął prowadzenie po bramce wprowadzonego w przerwie Michała Kujawy. Goście jednak wyrównali po pięciu minutach za sprawą Kamila Szulca, a po kolejnych pięciu prowadzili już 2:1 po strzale Jakuba Dobrakowskiego. Stan meczu wyrównał się ponownie w 78. minucie, kiedy to bramkę dla Hetmana zdobył po rzucie karnym Damian Jodełka. Na niewiele się to jednak zdało, gdyż w 82. (z rzutu karnego) i w 92. minucie brakujące do hat-tricka bramki skompletował Szulc. Tym samym mecz zakończył się wygraną Czarnych Rozprza nad Hetmanem Rusiec, dzięki czemu goście umocnili się na szczycie tabeli, a gospodarze mają już tylko dwa punkty przewagi nad ostatnim w tabeli Zapałem Krzętów.