Autor:

REDAKCJA

Utworzono:

10.05.2015

Takiego meczu,albo takiego wyniku nie spodziewał się chyba nikt,bo Unia Polska Cerekiew udała się dzisiaj na mecz wyjazdowy do Starego Kozla...Mnóstwo goli,po ładnych akcjach,ale w tym wszystkim jest jeden ważny negatyw -> porażka naszego zepołu,porażka której być nie powinno tym bardziej,że wyszliśmy na prawdziwą prostą prowadząc 0-2!!!!

Zawody rozpoczęliśmy fenomenalnie już w 16 sek... przeprowadziliśmy szybką ackję,Piotr Grycan oddał strzał w światło bramki,golkiper miejscowych wybił piłkę przed siebie,a na dobrej pozycji znalazł się Mateusz Kłosek,który posłał piłkę do siatki,Unia prowadziła 0-1! Kapitalny początek naszej drużyny,ale to nie koniec.

Miejscowi byli zaskoczeni takim obrotem sprawy i to spowodowało,że dali się zepchnąć na własną połowę,a nasz zespół chciał jak najszybciej pójść za ciosem...

W 19 min Unia miała okazję z rzutu wolnego...do piłki podszedł Mateusz Kłosek i oddał piękny strzał po którym bramkarz Lz-u skapitulował drugi raz..0-2!

To,że w kolejnej fazie meczu będzie gorzej nie wyobrażał sobie nikt!

Gospodarze wzięli się w garść i śmielej poczynali na naszej połowie,tworząc sytuację grą skrzydłami boiska - ta sztuka im się udała po jednym z rzutów wolnych,kiedy błąd popełnił nasz bramkarz i straciliśmy gola 1-2!

Chwilę póżniej było już 2-2! Rywale szybko doprowadzili do remisu... gdzie fatalnie zachowali się nasi gracze... mecz rozpoczął się od nowa...

W następnych etapach,było jeszcze gorzej..nasza gra posypała się niczym domki,a miejscowi wykorzystali to bezlitośnie aplikując kolejne bramki,których ogółem padło 8.

Unia próbowała jeszcze nawiązać kontakt przy wyniku 6-4,ale za bardzo się otworzyliśmy co pozwoliło rywalowi na wiele swobody na naszej połowie.

Również warto tutaj podkreślić ładną bramkę Tomka Macocha,który popisał się strzałem głową nie do obrony i gole Damian Dworaczka dla którego były to pierwsze trafienia w barwach Unii.

Unia co ważne wreszcie potrafiła zdobyć bramki i była bliska zdobycia kompletu punktów - czego zabrakło? sam nie wiem co już napisać,bo wszystko wyglądało dobrze to momentu,kiedy nie straciliśmy głupich i niepotrzebnych bramek,ale nadal walczymy i budujemy zespół po to,aby za rok czy dwa zgarniać komplety punktów w co mocno wierzę i mam nadzieję,że zawodnicy również.

Dzisiaj na boisku pojawiły się także nowe twarze: Norbert Czerner oraz Grzegorz Skóra -> nowych graczy witamy w szeregach Unii i życzymy sukcesów!

PANOWIE GŁOWY DO GÓRY,SAMI WIDZICIE,ŻE Z MECZU NA MECZ GRA WYGLĄDA LEPIEJ I TO JEST MOTYWACJA NA PRZYSZŁOŚĆ!

Bramki dla Unii zdobywali: Mateusz Kłosek 1,19,Tomasz Macoch 75,Damian Dworaczek 79,90