Waldemar Kasprzyk Kierownik drużyny

Admin

28.03.2015

Chłopcy wygrali kolejne spotkanie, tym razem z liderem naszych rozgrywek.

Od początku narzuciliśmy swój styl gry, byliśmy częściej przy piłce, a goście groźnie kontrowali. Do przerwy stworzyliśmy cztery okazje do zdobycia bramki, ale Rezaeian, Borzym i Groński nie wykorzystali swoich szans. Goście wyprowadzili bardzo groźną kontrę po błędzie naszych obrońców w wyprowadzeniu piłki, ale Rostkowski przytomnie obronił strzał. Do przerwy bez bramek.

Zaraz po przerwie zimny prysznic na głowy. Błąd w wyprowadzeniu piłki, dobra prostopadła piłka rywali między naszych stoperów i pojedynek sam na sam z naszym bramkarzem wygrał napastnik FA. Kilka minut później dośrodkowanie z lewej strony Drozda wykorzystał Kotowicz i mamy remis. Nie dalej jak 5 minut potem znów Drozd wspaniale dośrodkował, Groński uderzył głową w poprzeczkę, dobił głową Kacper Jaskiewicz. 2:1 !

Po zdobytym prowadzeniu nasza drużyna kontrolowała przebieg spotkania. Gratulacje !