Grzegorz Kuchta Trener

Grzegorz Kuchta

16.05.2015

Rozkład sił w tabeli ułożony - Juniorzy niestety przegrywają mecz na szczycie

Dziś na boisku w Sułkowicach nasi Juniorzy rywalizowali o fotel Lidera z rozpędzoną drużyną Beskidu. Wygrana w tym meczu otwierała dla naszych drużyn furtkę po Mistrzostwo Ligi. Niestety nasze chłopaki nie dały rady znakomicie grającej drużynie z Tokarni.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Świadczył o tym także wynik 1 : 1. Do stuprocentowych akcji strzeleckich zawodnicy obu drużyn dochodzili bardzo rzadko.Gospodarze co prawda stworzyli kila obiecujących akcji lecz w polu karnym Beskidu rządzili stoperzy Gości. Tylko raz nasi zawodnicy znaleźli sposób na pokonanie defensywy Beskidu. Znakomita wymiana podań między Michałem J. i Kamilem G. i ten ostatni dochodzi do sytuacji sam na sam, którą znakomicie wykorzystuje.

Druga połowa zaczęła się od szybkiego gola Gości. Udało nam się wyrównać wynik za sprawą wykorzystania rzutu karnego przez Michała J. Później już tylko Beskid rozdawał karty i strzelał gola za golem.

Wysoka przegrana z Beskidem jest dla nas niemiłą niespodzianką. Wydawało nam się, że nawiążemy walkę do samego końca z sąsiadem z tabeli jednak " kosmiczny" Beskid udowodnił, że jest zdecydowanym faworytem do Mistrzostwa.

Dziękujemy chłopaki za walkę i zaangażowanie. Wiemy, że przegrana boli, ale można jeszcze w tym sezonie naprawdę dużo osiągnąć tylko nie możemy się poddawać i MUSIMY WALCZYĆ DO KOŃCA. !!!