Patris .s

15.11.2014

Strona nie odświeża się automatycznie. "Od czasu do czasu" wciśnij klawisz F5, by przeładować stronę.

MECZ TRWA...

90+5' - Pan Piotr Jaranowski kończy spotkanie. ŁOKIETEK PETROKAN BRZEŚĆ KUJAWSKI 5:1 Noteć Gębice.
90+4 - Darek Kostuniak znów sam na sam! Strzela obok bramki! Zdecydowanie Darku, popracuj nad wykończeniem. ;)
90 +2 - Kostuniak sam na sam. Strzał broni bramkarz.
90' - zawodnik Gości uderza w boczną siatkę! Sędzie dolicza aż 5 minut.
88' - zmiana w zespole Łokietka. Za Popielińskiego i Kozłowskiego wchodzą odpowiednio Leśniewski i Przybysz.
87' - GOOOOOOL! Pilarski na 5:1. Łokietek liderem V ligi!
85' - Potężna petarda zawodnika Noteci. Piłka mija lewy słupek Stawickiego!
79' - GOOOOL!!! Na 4:1 ponownie Dariusz Kostuniak!
75' - Goście przed świetną szansą na zdobycie bramki kontaktowej. Strzał Antkowiaka. chybiony. Piłka opuszcza plac gry.
71' - zmiana w Łokietku. Za Krystiana Czarneckiego wchodzi Rafał Pilarski.
Sędzia wznawia gre. Stawicki rozpoczyna bój o 3 punkty z najprawdopodobniej rozciętym łukiem brwiowym. Przypomnijmy to już drugi łuk brwiowy w ostatnim czasie. W meczu z Sadownikiem Waganiec kontuzji doznał Radosław Bagiński.
66' - zmiana w zespole Gospodarzy. Za Radosława Bagińskiego wchodzi Przemysław Łykowski.
Przerwa w meczu. Kontuzji doznaje Jakub Stawicki.
66' - DARIUSZ KOSTUNIAK W POPRZECZKĘ!!
63' - SŁUPEK DLA GOŚCI! Jest to już kolejne ostrzeżenie dla Brześcia
63' - dobrze zorganizowany zespół Łokietka przed kolejną szansą. Popieliński uderza minimalnie obok.
62' - kolejna groźna sytuacja dla Noteci. Na szczęście Stawicki w pogotowiu.
57' - rożny dla Łokietka. Faul na bramkarzu Gości.
55'- dośrodkowanie Czarneckiego. Do piłki nie dochodzi Abbott i akcja kończy się na bramkarzu Noteci, Szymonie Cyranowiczu.
53' - GOL dla Gości. Po główce Aleksandrowicza Łokietek wygrywa 3:1.
50' - "Setka" Pałczyńsiego. Zawodnik z numerem 10 w piękny sposób położył bramkarza, lecz w pojedynku z obrońcą i pustą bramką wyszedł niestety na tarczy.
49' - świetna akcja Gości. Wszystko kończy się na Kubiaku.
46' - GOOOOOOLLLL!!! Dariusz Kostuniak po świetnym podaniu Abbotta strzela na 3:0!
46' - Właśnie rozpoczęła się druga część spotkania.
45' - Sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy. Łokietek PETROKAN Brześć Kujawski 2:0 Noteć Gębice
40' - swietne dogranie Kubiaka w polu karnym i fatalny kiks Kostuniaka
38' - dosrodkowanie Popielińskiego z lewej strony pikę strzałem głową w siatce umieszcza Pałczyński wynik spotkania 2:0 dla Łokietka !!!
35' -Pałczyński dogrywa do Popielińskiego,jednak ten uprzedzony przez Cyranowicza
34' -Łokietek ma passę kolejna akcja niestety brakuje ostatniego akcentu w postaci bramki ...
33' -strzał Popielińskiego trafia w słupek,dwukrotnie dobija Kostuniak,niestety nie ma bramki
32' -goście w ataku,strzał ponad bramką i piłkę wyprowadza Stwicki
30' -akcje w srodku pola jednych i drugich nie przynoszą żadnych efektów
23' -kontra Łokietka Abbott wypuszcza do przodu Kostuniaka ten niedokładnie podaje do Popielińskiego i kolejna strata
21' -kontra Pałczyńskiego lewą stroną podanie na środek do Abbotta,strzał i dobra interwencja bramkarza Noteci
20' -połowe boiska z pilką przebiega Pałczyńki marnuje dogodną okazję,finalnie niecelny strzał Czarneckiego
18' -groźną kontrę gości zatrzymuje Pałczyński
15' -akcja Kostuniaka w polu karnym zakończona niepowodzeniem,kontra gości i pilka w rękach Stawickiego
13' -groźnie w polu karnym gospodarzy kontre wyprowadza Abbott
13' -akcja Kubiaka i rzut rozny dla Łokietka
11' -faul Kostuniaka przy piłce Noteć
10' -akcja w srodku boiska i aut dla gości
9' -rzut rożny dla Łokietka i niecelny strzał Kostuniaka
6' -faul na Kubiaku w środku boiska,dogranie w pole karne Abbott dośrodkowuje i bramka Popielińskiego Łokietek Noteć 1:0 !!!!!
3' -goście ponownie w natarciu,piłkę sparował Stawicki,kontra Kostuniaka,lecz sędzia odgwizduje pozycje spaloną
2' -goście w natarciu strzał napastnika gości ponad bramką
1' -Sędzia gwiżdże po raz pierwszy i rozpoczynamy spotkanie ...