Patris .s

Utworzono:

08.11.2014

KONIEC MECZU.

90' - Sędzia trzy razy gwiżdże i mamy koniec spotkania! Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1:5 ŁOKIETEK BRZEŚĆ KUJAWSKI.
89' - Nerwy w zespole Gospodarzy. Dośrodkowanie kończy się piłką w trybunach.
88' - Pałczyński strzela. Piłka nad bramką.
83' - zmiana w zespole Gości. Za Szymczaka wchodzi Krzysztof Leśniewski. Leśniewski to debiutant w V lidze, brawa za odwagę.
82' - Kowalski świetnie drybluje trzech zawodników Zjednoczonych. Poprosimy korkociąg. Wszystko kończy się piłką w siatce. 1:5 dla ŁOKIETKA!!!!

(Kibicie z Brześcia śpiewają: "Jesteśmy siłą o jakiej Wam się nie śniło". Po 80 minutach spotkania możemy śmiało powiedzieć, że jest to prawda. )

78' - Kowalski strzela, lecz piłka o centymetry mija lewy słupek bramki.
77' - Świetny strzał zawodnika Gospodarzy. Na szczęście Stawicki jest na miejscu.
75' - Zmiana w Łokietku. Za Śmiałka wchodzi Łykowski.
74' - GOOOOOOL! Radosław Popieliński na 1:4!! 3 punkty są w Łokietku.
72' - W zespole Zjednoczonych już 4 zawodników opuszcza boisko.
(Nerwy na trybunach, policja oddziela obie rzesze fanów, na rozgrzewce Czarnecki i Przybysz)

70' - Setka Kowalskiego. Nadal 1:3 dla Łokietka.
68' - Szymczak po pięknym zagrani strzela na 1:3!!! Łokietek w pełni kontroluje to spotkanie.
66' - żółty kartonik dla Pałczyńskiego. Oznacza to, że zawodnik ten nie wystąpi w następnym meczu z Sadownikiem Waganiec.
65' - Ultrasi brzeskiego zespołu w piękny sposób okazują radość po zdobytej bramce. Dalej wspierają swoich piłkarzy.
64' - GOOOOOOOOLLLLL!!! Abbott perfekcyjnie wykonuje rzut wolny i mamy 1:2 dla Brześcia!!!
63' - Pałczyński faulowany. Zawodnik z numerem 4 otrzymuje żółty kartonik. Wolny dla Łokietka. Do piłki podchodzi Abbott.
62' - Strzał Abbotta. Piłka odbija się od zawodnika Gospodarzy i zespół z Traugutta ma rożny.
60' - W polu karnym pada Szymczak, jednak sędzia zbytnio się nie wzruszył.
60' - Zmiana w zespole Łokietka. Za Dariusza Kostuniaka  na boisku pojawia się Radosław Popieliński.
57' - Dwie wspaniałe akcje w obu zespołach. Obie kończą się na piłce ' w polu '.
56' - Aut blisko pola karnego Gospodarzy. Zjednoczeni przerywają atak Łokietka.
50' - Rożny dla Zjednoczonych. Od bramki rozpocznie Stawicki.
48' - Faul na Stawickim. Po kilkudziesięciu sekundach powstaje i walczy jak przystało na Giekaesiaka.
47' - Rożny dla Łokietka. Bramkarz zatrzymuje piłkę.
45+1' - Billy Abbott przed szansą z rzutu wolnego. Wszystko kończy się na bramkarzy Gospodarzy.
45' - świetna interwencja Stawickiego. Ratuje on Brześć przed utratą bramki.
44' - ręka Bagińskiego w polu karnym Gospodarzy i z 11 metra zaczyna bramkarz.
41' - faul na Kozłowskim. Łokietek przy piłce.

(Chwilowo przerwany mecz, gdyż na boisku pojawiły się serpentyny,rzucone najprawdopodobniej przez fanatyków Łokietka).

37' - rzut karny dla Brześcia! Kowalski zamienia karny na bramkę!!! GOOOOOL!!Do tego jeszcze żółta kartka dla Kuligowskiego za zagranie ręką.
36' - żółta kartka dla zawodnika Gospodarzy. Za zagranie ręką ukarany zawodnik z numerem 20.
34' - Świetne dośrodkowanie Kowalskiego, lecz Szymczak nie dosięga piłki. Nadal 1:0 dla Gospodarzy.
31' - żółta kartka dla Szymczaka. Dyskusje zostały bardzo szybko stłumione.

(Dzięki weryfikacji cyfrowej, ale przede wszystkim weryfikacji na tzw. 'oko' możemy stwierdzić, że na stadionie jest około 120 kibiców, w tym 50 z Brześcia).

27' - Strzał Szymczaka zatrzymany przez bramkarza.
25' - Kolejna świetna szansa Łokietka. Tym razem Szymczak na spalonym.
13' - Dariusz Kostuniakprzed świetną szansą na zdobycie gola, lecz niefortunniedotyka piłkę ręką.
3' - GOOOL!!!! Bramkę dla gospodarzy z rzutu wolnego zdobywa Przemysław Mańkowski.