Łęk Ostrów
Piotr Czyż Trener

Łęk Ostrów

17.07.2015

W IV kolejce Łęk zmierzył się z Sanem Jarosław. San gra świetnie na swoim boisku o czym przekonali się nasi juniorzy w poprzednim sezonie. W pierwszej połowie gra była bardzo wyrównana.Mało strzałów na bramkę po obu stronach, ale to goście z Ostrowa schodzili na przerwę prowadząc 0:1. W drugiej połowie obie drużyny miały świetne okazje do zdobycia bramki, ale byli nieskuteczni. Wynik i obraz gry się nie zmieniał. Następnie dwie czerwone kartki dla gospodarzy otworzyły szansę na podwyższenie wyniku przez gości. Niestety nie potrafili wykorzystać przewagi, byli nieskuteczni i ostatecznie mecz zakończył się skromnym zwycięstwem 0:1.

0:1 - S. Sabat (M. Koralewicz) - Podanie za obrońców gospodarzy, Sabat minimalnie wygrywa pojedynek biegowy z ostatnim obrońcą, następnie po starciu z bramkarzem piłka szczęśliwie zostaje przy jego nodze i ostatecznie strzela do pustej bramki.