Marcin Patek Kierownik drużyny
Emil Więcławski Drugi trener

Admin

05.01.2015

Nie udała się wyprawa BG Sport-u do Chrzanowic na ostatni mecz rundy. Nasza drużyna przegrała z miejscowym Ruchem 2:1, choć z przebiegu mecz a przede wszystkim stworzonych sytuacji na taki rezultat nie zasługiwała. Przez całe spotkanie gospodarze praktycznie nie stworzyli sobie żadnej dogodnej sytuacji, a stracone bramki padły: pierwszaz rzutu wolnego (po dość kontrowersyjnej decyzji sędziego), druga, po dobitce strzału z rzutu wolnego. Stały fragment gry po którym straciliśmy drugą bramkę podyktowany był za dyskusję Naszego gracza z sędzią.

Mecz zaczął się od lekkiej przewagi gospodarzy, ale dobrze dysponowany Jakub Kusa, za każdym razem wyłapywał strzały zawodników Ruchu.
W 3 minucie mecz z wolnego strzelał Sewerynek, ale niestety niecelnie. W 14 minucie niestety przegrywamy 1:0. Z około 23 metrów z rzutu wolnego uderzają gospodarze i piłka po rykoszecie ląduje w Naszej bramce. W 15 minucie meczu mogło być 1:1, ale piłkę po strzale Dawida Patka świetnie paruje golkiper Ruchu. W 20 minucie powinna paść bramka wyrównująca. Niestety złe przyjęcie Naszego napastnika zaprzepaściło sytuację sam na sam z bramkarzem. Tuż przed przerwą groźnie z dystansu strzelali gospodarzem, ale ponownie na posterunku stał Kusa.
W 50 minucie tracimy drugiego gola. Bramkę tracimy po dobitce rzutu wolnego. W 51 minucie dobre uderzenie wprowadzonego po przerwie Dawida Wożniaka broni bramkarz miejscowych. W 85 minucie zdobywamy kontaktowego gola. Tor lotu piłki po uderzeniu z wolnego Michała Sewerynka zmienił Mateusz Patek i mamy bramkę. Pomimo heroicznych ataków w końcówce mecz, wynik nie ulega zmianie i niestety musimy uznać wyższość zawodników Ruchu