Bogusław Nazarkiewicz Trener
Bartosz Kowal Trener

dawid kolodziej

11.09.2014

Mecz z Podbeskidziem rozpoczynamy jak dwa poprzednie czyli źle , przewaga gości i tracimy bramkę , na szczęście nasza drużyna szybko odpowiada  bramką strzeloną przez naszego strzelca numer jeden w tym sezonie Błażeja  po kolejnej asyście w tym sezonie Owcy , na tym nie kończymy i szybko zdobywamy kolejne bramki  , 7 bramkę w sezonie zdobywa  Błażej co daje mu prowadzenie w klasyfikacji strzelców o 3 kolejkach oraz bramka Suji i prowadzimy 3:1. Zaskoczeni goście nie bardzo mają pomysł na grę   ,ale niestety kiedy wydaje się ,że do przerwy utrzymamy wynik , kolejny błąd naszej obrony i tracimy gola.

Drugą połowę zaczynamy dość dobrze , mamy kilka sytuacji , których niestety nie wykorzystujemy. Z czasem tracimy nie co siły i coraz groźniej atakują goście strzelając wyrównującą bramkę.

Wynik jest sprawiedliwy , obydwie drużyny grały o zwycięstwo i dzięki temu mecz był ciekawym widowiskiem i mógł się podobać zgromadzonym widzom. W naszej grze widać poprawę  , największą bolączką wydaje się być gra obrona  całej drużyny. Tracimy jedenaście bramek w 3 meczach , gra obrona na pełnowymiarowym boisku sprawia wiele  problemów naszej a także innym drużynom, Podbeskidzie również traci sporo goli a przecież w poprzednim sezonie ciężko było im strzelić bramkę.