90'

Piotr Piwowarczyk

29.08.2021

SPRiN Regulice - Victoria Zalas 6:0 (4:0)

Bramki: 3x Piotr Knapik 17', 58', 76', Wojciech Sikora 4', Krzysztof Ślusarczyk 34', Paweł Matusik 43'

SPRiN: Piwowarczyk (45' Kapusta) - Przygodzki, Jamro, M. Matusik (45' Warzecha), Kołacz - Sikora (65' Tylek), Turek (45' Jachym), P. Matusik, Lizoń (60' Zimoląg), Knapik - Ślusarczyk

W drugiej kolejce zadebiutowali nasi dwaj nowi zawodnicy, Miłosz Warzecha oraz Krzysztof Ślusarczyk (przyszedł właśnie z Victorii Zalas) który debiut okrasił bramką. Od początku meczu nasza drużyna przejęła inicjatywę i raz za razem wyprowadzali kolejne akcje. Kołacz podał na skrzydło do Knapika, który dośrodkował w pole karne, a z bliskiej odległości strzałem w okienko wynik otworzył Sikora. Niedługo później Ślusarczyk szybko wznowił akcję wyrzutem piłki z autu, ta trafiła do Matusika, który minął kilku rywali, wbiegł w pole karne i zagrał wzdłuż bramki do Knapika, który bez problemu trafił do pustej bramki. Kolejna bramka była autorstwa naszego nowego gracza Krzysztofa Ślusarczyka, który po podaniu Pawła Matusika wykorzystał sytuację sam na sam. Jeszcze w pierwszej połowie podwyższyliśmy wynik na 4:0, tym razem do pustej bramki trafił Paweł Matusik po podaniu Wojciecha Sikory.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. W dalszym ciągu nasza drużyna prowadziła grę. Zawiodła jednak skuteczność, bo zdobyliśmy "zaledwie" dwie bramki, obie autorstwa Piotra Knapika, w obu przypadkach asystował Paweł Matusik. Wynik powinien być jeszcze znacznie wyższy ale dobrych okazji nie potrafili wykończyć Paweł Matusik, Wojciech Sikora, Karol Zimoląg, Krzysztof Ślusarczyk, Piotr Knapik i Rafał Tylek. Spokojnie mógł paść dzisiaj wynik dwucyfrowy.

Pierwsze zwycięstwo w sezonie stało się faktem. Na szczególne pochwały zasługują po meczu Piotr Knapik - autor 3 bramek i 1 asysty i Paweł Matusik - 1 bramka i 4 asysty. Gratulujemy drużynie i liczymy na kolejne zwycięstwa w następnych meczach.