60'

Jarosław Duda Trener

Robert Saczuk

04.10.2015

Początek spotkania dość nerwowy i pomimo kilku dogodnych sytuacji z naszej strony goście mogli także strzelić kilka bramek. Jednak z każdą minutą nasi młodzi zawodnicy uzyskiwali przewagę, którą udokumentowali golem Olafa Domagały w 17-ej minucie. Kolejne bramki nasi zawodnicy strzelili pod koniec pierwszej połowy za sprawą Kacpra Trojnary i ponownie Olafa Domagały.

Wynik 3:0 do przerwy i przeważanie na boisku pozwoliło na kontrolowanie gry i strzelanie kolejnych bramek. W drugiej połowie goście nie oddali żadnego strzału na naszą bramkę natomiast  nasi zawodnicy udokumentowali swoją dużą przewagę 4 bramkami, których autorami byli kolejno: Krystian Ziętek, Krystian Maj, Chrystian Corti i Jakub Ćwikła.