Wygrana z Osieku, Orzeł z kompletem punktów!
Arcyważne zwycięstwo zanotowali podopieczni trenera Krzysztofa Zawory. Orzeł Myślenice pokonał Brzezinę Osiek 2:0, choć obie drużyny walczą o utrzymanie w lidze, to co ciekawe przed sobotnim spotkaniem to rywale z Osieka przewodzili tabeli wiosny, będąc najlepiej punktującą drużyną rundy.
Sytuacja w zestawieniu jest jednak bardzo wyrównana, a różnice punktowe niewielkie. Warto podkreślić, że Orłowcy do Brzeziny obecnie tracą zaledwie cztery punkty w dorobku rundy wiosennej.
Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem wzajemnego badania sił. Oba zespoły grały ostrożnie i skupiały się przede wszystkim na zabezpieczeniu własnej bramki. Po zmianie stron gospodarze pokazali jednak większą skuteczność i konkrety w ofensywie.
Przełom nastąpił w 64. minucie. Po dośrodkowaniu Kyryla Kyrylova piłkę głową strącił Pavlo Pavlenko, zdobywając kolejną niezwykle ważną bramkę tej wiosny. Orzeł nabrał pewności siebie i skutecznie kontrolował przebieg spotkania.
Wynik został ustalony już w doliczonym czasie gry. Świetną asystą popisał się Adrian Ciślik, a akcję wykończył Bartosz Kiełbus, pieczętując cenne zwycięstwo gospodarzy.
Brzezina Osiek - Orzeł Myślenice 0:2 (0:0)
1:0 Pavlo Pavlenko (64’)
2:0 Bartosz Kiełbus (90+6)
ORZEŁ: Matoga – Pavlenko, Kosiba, Kyrylov, Górecki, Buraczek, Moskal (Ciślik 45’), Gładysz (Gracz 86’), Górka (Biela 86’), Gromala (Wąsowicz 88’), Kiełbus.


Komentarze