Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Cracovia Kraków KS
Cracovia Kraków KS 1 3 5 - 1 1 0 0
2
Akademia Piłkarska
Akademia Piłkarska "21" Kraków 1 3 3 - 0 1 0 0
3
Progres Kraków
Progres Kraków 1 3 4 - 2 1 0 0
4
PKS Jadwiga
PKS Jadwiga 1 0 2 - 4 0 0 1
5
KS Borek
KS Borek 1 0 0 - 3 0 0 1
6
Wisła Kraków
Wisła Kraków 1 0 1 - 5 0 0 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska "21" Kraków
3:0
KS Borek
Cracovia Kraków KS
5:1
Wisła Kraków
PKS Jadwiga
2:4
Progres Kraków
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Wieczysta Kraków
Wieczysta Kraków 4 12 10 - 5 4 0 0
2
MGAS Radłów
MGAS Radłów 4 7 10 - 9 2 1 1
3
Słowik Olkusz
Słowik Olkusz 4 4 5 - 5 1 1 2
4
SKF Grzegórzki GO!
SKF Grzegórzki GO! 4 3 5 - 7 0 3 1
5
Bieżanowianka SzP Go
Bieżanowianka SzP Go 4 1 5 - 9 0 1 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowik Olkusz
Pauza
Wieczysta Kraków
3:2
MGAS Radłów
SKF Grzegórzki GO!
1:1
Bieżanowianka SzP Go
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowik Olkusz
2:3
MGAS Radłów
Wieczysta Kraków
3:2
Bieżanowianka SzP Go
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Grzegórzki GO!
1:3
Wieczysta Kraków
Bieżanowianka SzP Go
0:2
Słowik Olkusz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowik Olkusz
1:1
SKF Grzegórzki GO!
MGAS Radłów
3:2
Bieżanowianka SzP Go
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowik Olkusz
0:1
Wieczysta Kraków
SKF Grzegórzki GO!
2:2
MGAS Radłów
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Bronowianka Kraków
Bronowianka Kraków 1 3 6 - 0 1 0 0
2
Krakus Nowa Huta Kraków
Krakus Nowa Huta Kraków 1 3 6 - 1 1 0 0
3
Akademia Piłkarska
Akademia II Piłkarska "21" Kraków 1 3 5 - 1 1 0 0
4
KS Borek
KS II Borek 1 0 1 - 5 0 0 1
5
Wisła Kraków
Wisła II Kraków 1 0 1 - 6 0 0 1
6
AP Kmita Zabierzów
AP Kmita Zabierzów 1 0 0 - 6 0 0 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia II Piłkarska "21" Kraków
5:1
KS II Borek
Wisła II Kraków
1:6
Krakus Nowa Huta Kraków
AP Kmita Zabierzów
0:6
Bronowianka Kraków
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
MUKS TAP Tarnów
MUKS TAP Tarnów 0 0 0 - 0 0 0 0
2
ABC Futbolu
ABC Futbolu 0 0 0 - 0 0 0 0
3
SKF Grzegórzki GO!
SKF II Grzegórzki GO! 0 0 0 - 0 0 0 0
4
Grodzisko Raciechowice
Grodzisko Raciechowice 0 0 0 - 0 0 0 0
5
Słowik Olkusz
Słowik II Olkusz 0 0 0 - 0 0 0 0
6
Orzeł Piaski Wielkie
Orzeł Piaski Wielkie 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF II Grzegórzki GO!
- : -
MUKS TAP Tarnów
Orzeł Piaski Wielkie
- : -
ABC Futbolu
Grodzisko Raciechowice
- : -
Słowik II Olkusz
Grupa 5
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Lotnik Kryspinów
Lotnik Kryspinów 0 0 0 - 0 0 0 0
2
PKS Jadwiga
PKS II Jadwiga 0 0 0 - 0 0 0 0
3
AP Mała Gwiazda
AP Mała Gwiazda 0 0 0 - 0 0 0 0
4
KS Borek
KS III Borek 0 0 0 - 0 0 0 0
5
UKS SZKO
UKS SZKO 0 0 0 - 0 0 0 0
6
Krakus Nowa Huta Kraków
Krakus II Nowa Huta Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS III Borek
- : -
UKS SZKO
Krakus II Nowa Huta Kraków
- : -
AP Mała Gwiazda
Lotnik Kryspinów
- : -
PKS II Jadwiga
Grupa 6
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Słomniczanka Słomniki
Słomniczanka Słomniki 0 0 0 - 0 0 0 0
2
Sankovia Sanka
Sankovia Sanka 0 0 0 - 0 0 0 0
3
CANPACK Okocimski Brzesko
CANPACK Okocimski Brzesko 0 0 0 - 0 0 0 0
4
MUKS TAP Tarnów
MUKS II TAP Tarnów 0 0 0 - 0 0 0 0
5
Słowik Olkusz
Słowik III Olkusz 0 0 0 - 0 0 0 0
6
Polonia Kraków
Polonia Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS II TAP Tarnów
- : -
CANPACK Okocimski Brzesko
Polonia Kraków
- : -
Słomniczanka Słomniki
Sankovia Sanka
- : -
Słowik III Olkusz
Grupa 7
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Progres Kraków
Progres II Kraków 1 3 5 - 0 1 0 0
2
PAPN Kraków
PAPN Kraków 1 3 4 - 3 1 0 0
3
TS Węgrzce
TS Węgrzce 1 3 3 - 2 1 0 0
4
AP Bonito
AP Bonito 1 0 3 - 4 0 0 1
5
AP Kmita Zabierzów
AP II Kmita Zabierzów 1 0 2 - 3 0 0 1
6
Akademia Piłkarska
Akademia III Piłkarska "21" Kraków 1 0 0 - 5 0 0 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia III Piłkarska "21" Kraków
- : -
Progres II Kraków
AP II Kmita Zabierzów
- : -
TS Węgrzce
PAPN Kraków
- : -
AP Bonito
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Kmita Zabierzów
2:3
TS Węgrzce
Akademia III Piłkarska "21" Kraków
0:5
Progres II Kraków
PAPN Kraków
4:3
AP Bonito
Grupa 8
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Orzeł Piaski Wielkie
Orzeł II Piaski Wielkie 0 0 0 - 0 0 0 0
2
SP Płaszów
SP Płaszów 0 0 0 - 0 0 0 0
3
CANPACK Okocimski Brzesko
CANPACK II Okocimski Brzesko 0 0 0 - 0 0 0 0
4
Polonia Kraków
Polonia II Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
5
Wanda Kraków
Wanda Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wanda Kraków
- : -
Polonia II Kraków
CANPACK II Okocimski Brzesko
- : -
SP Płaszów
Grupa 9
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Rybitwy Kraków
Rybitwy Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
2
KS Borek
KS Borek 0 0 0 - 0 0 0 0
3
AP Bonito
AP II Bonito 0 0 0 - 0 0 0 0
4
Tramwaj Kraków
Tramwaj Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
5
Lotnik Kryspinów
Lotnik II Kryspinów 0 0 0 - 0 0 0 0
6
Albertus Kraków
Albertus Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rybitwy Kraków
- : -
AP II Bonito
Lotnik II Kryspinów
- : -
Tramwaj Kraków
Albertus Kraków
- : -
KS Borek
Grupa 10
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Milenium Skawina
Milenium Skawina 1 3 9 - 0 1 0 0
2
CANPACK Okocimski Brzesko
CANPACK III Okocimski Brzesko 1 3 4 - 0 1 0 0
3
Orzeł Piaski Wielkie
Orzeł III Piaski Wielkie 1 3 1 - 0 1 0 0
4
Maszycanka Maszyce
Maszycanka Maszyce 1 0 0 - 1 0 0 1
5
Wieczysta Kraków
Wieczysta II Kraków 1 0 0 - 4 0 0 1
6
Radziszowianka Radziszów
Radziszowianka Radziszów 1 0 0 - 9 0 0 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieczysta II Kraków
0:4
CANPACK III Okocimski Brzesko
Radziszowianka Radziszów
0:9
Milenium Skawina
Maszycanka Maszyce
0:1
Orzeł III Piaski Wielkie
Grupa 11
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
AP Bonito
AP III Bonito 1 3 11 - 1 1 0 0
2
Progres Kraków
Progres III Kraków 1 3 2 - 0 1 0 0
3
Armatura Kraków
Armatura Kraków 1 3 3 - 2 1 0 0
4
Cracovia Kraków KS
Cracovia II Kraków KS 1 0 2 - 3 0 0 1
5
Krakus Swoszowice
Krakus II Swoszowice 1 0 0 - 2 0 0 1
6
AP Mała Gwiazda
AP II Mała Gwiazda 1 0 1 - 11 0 0 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Cracovia II Kraków KS
2:3
Armatura Kraków
AP II Mała Gwiazda
1:11
AP III Bonito
Progres III Kraków
2:0
Krakus II Swoszowice
Grupa 12
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Clepardia Kraków
Clepardia Kraków 1 3 14 - 0 1 0 0
2
Orzeł Sidzina
Orzeł Sidzina 1 3 5 - 0 1 0 0
3
Wolanka Wola Filipowska
Wolanka Wola Filipowska 1 3 2 - 0 1 0 0
4
ABC Futbolu
ABC II Futbolu 1 0 0 - 2 0 0 1
5
SP Płaszów
SP II Płaszów 1 0 0 - 5 0 0 1
6
WKS Wawel Kraków
WKS Wawel Kraków 1 0 0 - 14 0 0 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ABC II Futbolu
0:2
Wolanka Wola Filipowska
WKS Wawel Kraków
0:14
Clepardia Kraków
SP II Płaszów
0:5
Orzeł Sidzina
Grupa 13
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Krakus Swoszowice
Krakus Swoszowice 1 3 7 - 0 1 0 0
2
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki 1 3 5 - 0 1 0 0
3
Prokocim Kraków
Prokocim Kraków 1 3 5 - 3 1 0 0
4
Grębałowianka Kraków
Grębałowianka Kraków 1 0 3 - 5 0 0 1
5
Prądniczanka Kraków
Prądniczanka Kraków 1 0 0 - 5 0 0 1
6
Tramwaj Kraków
Tramwaj II Kraków 1 0 0 - 7 0 0 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grębałowianka Kraków
3:5
Prokocim Kraków
Tramwaj II Kraków
0:7
Krakus Swoszowice
Zieleńczanka Zielonki
5:0
Prądniczanka Kraków
Grupa 14
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
KS Borek
KS Borek 0 0 0 - 0 0 0 0
2
Akademia Piłkarska
Akademia Piłkarska "21" Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
3
MUKS TAP Tarnów
MUKS TAP Tarnów 0 0 0 - 0 0 0 0
4
CANPACK Okocimski Brzesko
CANPACK Okocimski Brzesko 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska "21" Kraków
- : -
KS Borek
CANPACK Okocimski Brzesko
- : -
MUKS TAP Tarnów
Grupa 15
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Cracovia Kraków KS
Cracovia Kraków KS 1 3 11 - 1 1 0 0
2
Wisła Kraków
Wisła Kraków 1 3 5 - 3 1 0 0
3
AP Bonito
AP Bonito 1 3 4 - 2 1 0 0
4
Bronowianka Kraków
Bronowianka Kraków 1 0 3 - 5 0 0 1
5
Polonia Kraków
Polonia Kraków 1 0 2 - 4 0 0 1
6
Prądniczanka Kraków
Prądniczanka Kraków 1 0 1 - 11 0 0 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Kraków
5:3
Bronowianka Kraków
Cracovia Kraków KS
11:1
Prądniczanka Kraków
Polonia Kraków
2:4
AP Bonito
Grupa 16
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Clepardia Kraków
Clepardia Kraków 1 3 7 - 0 1 0 0
2
Akademia Piłkarska
Akademia II Piłkarska "21" Kraków 1 3 4 - 1 1 0 0
3
Słowik Olkusz
Słowik Olkusz 1 3 5 - 3 1 0 0
4
Klub Sportowy Tyniec
Klub Sportowy Tyniec 1 0 3 - 5 0 0 1
5
KS Borek
KS II Borek 1 0 1 - 4 0 0 1
6
SP Górale Nowy Targ
SP Górale Nowy Targ 1 0 0 - 7 0 0 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Tyniec
3:5
Słowik Olkusz
Clepardia Kraków
7:0
SP Górale Nowy Targ
Akademia II Piłkarska "21" Kraków
4:1
KS II Borek
Grupa 17
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
AP Kmita Zabierzów
AP II Kmita Zabierzów 1 3 11 - 0 1 0 0
2
PAPN Kraków
PAPN Kraków 1 3 6 - 0 1 0 0
3
Polonia Kraków
Polonia II Kraków 1 3 5 - 3 1 0 0
4
Bronowianka Kraków
Bronowianka II Kraków 1 0 3 - 5 0 0 1
5
AP Bonito
AP Bonito 1 0 0 - 6 0 0 1
6
Grębałowianka Kraków
Grębałowianka Kraków 1 0 0 - 11 0 0 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Bronowianka II Kraków
3:5
Polonia II Kraków
Grębałowianka Kraków
0:11
AP II Kmita Zabierzów
AP Bonito
0:6
PAPN Kraków
Grupa 18
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Orzeł Piaski Wielkie
Orzeł Piaski Wielkie 1 3 9 - 2 1 0 0
2
Akademia Piłkarska
Akademia III Piłkarska "21" Kraków 1 3 5 - 0 1 0 0
3
Milenium Skawina
Milenium Skawina 1 3 6 - 2 1 0 0
4
Słowik Olkusz
Słowik II Olkusz 1 0 2 - 6 0 0 1
5
SKF Grzegórzki GO!
SKF Grzegórzki GO! 1 0 0 - 5 0 0 1
6
KS Borek
KS III Borek 1 0 2 - 9 0 0 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowik II Olkusz
2:6
Milenium Skawina
SKF Grzegórzki GO!
0:5
Akademia III Piłkarska "21" Kraków
KS III Borek
2:9
Orzeł Piaski Wielkie
Grupa 19
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
PKS Jadwiga
PKS Jadwiga 1 3 14 - 0 1 0 0
2
Polonia Kraków
Polonia III Kraków 1 3 7 - 1 1 0 0
3
Progres Kraków
Progres Kraków 1 3 6 - 1 1 0 0
4
Lotnik Kryspinów
Lotnik Kryspinów 1 0 1 - 6 0 0 1
5
Wisła Kraków
Wisła II Kraków 1 0 1 - 7 0 0 1
6
Prokocim Kraków
Prokocim Kraków 1 0 0 - 14 0 0 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Kraków
1:7
Polonia III Kraków
Progres Kraków
6:1
Lotnik Kryspinów
PKS Jadwiga
14:0
Prokocim Kraków
Grupa 20
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Wieczysta Kraków
Wieczysta Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
2
KS Borek
KS Borek 0 0 0 - 0 0 0 0
3
ABC Futbolu
ABC II Futbolu 0 0 0 - 0 0 0 0
4
Grodzisko Raciechowice
Grodzisko Raciechowice 0 0 0 - 0 0 0 0
5
SP Płaszów
SP Płaszów 0 0 0 - 0 0 0 0
6
Orzeł Piaski Wielkie
Orzeł II Piaski Wielkie 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodzisko Raciechowice
- : -
ABC II Futbolu
Orzeł II Piaski Wielkie
- : -
SP Płaszów
Grupa 21
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Wisła Kraków
Wisła III Kraków 1 3 8 - 0 1 0 0
2
Progres Kraków
Progres II Kraków 1 3 6 - 1 1 0 0
3
Krakus Swoszowice
Krakus Swoszowice 1 3 3 - 1 1 0 0
4
Bronowianka Kraków
Bronowianka III Kraków 1 0 1 - 3 0 0 1
5
AP Bonito
AP III Bonito 1 0 1 - 6 0 0 1
6
AP Kmita Zabierzów
AP Kmita Zabierzów 1 0 0 - 8 0 0 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kmita Zabierzów
0:8
Wisła III Kraków
Bronowianka III Kraków
1:3
Krakus Swoszowice
Progres II Kraków
6:1
AP III Bonito
Grupa 22
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Progres Kraków
Progres III Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
2
Rybitwy Kraków
Rybitwy Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
3
TS Węgrzce
TS Węgrzce 0 0 0 - 0 0 0 0
4
PKS Jadwiga
PKS II Jadwiga 0 0 0 - 0 0 0 0
5
Albertus Kraków
Albertus Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
6
Tramwaj Kraków
Tramwaj Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramwaj Kraków
- : -
TS Węgrzce
Albertus Kraków
- : -
PKS II Jadwiga
Progres III Kraków
- : -
Rybitwy Kraków
Grupa 23
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
HAT Trick
HAT Trick 3 9 28 - 3 3 0 0
2
Sankovia Sanka
Sankovia Sanka 3 6 15 - 15 2 0 1
3
KS Borek
KS Borek 3 3 7 - 16 1 0 2
4
Wieczysta Kraków
Wieczysta II Kraków 3 0 6 - 22 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Borek
4:3
Wieczysta II Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sankovia Sanka
3:9
HAT Trick
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Borek
3:6
Sankovia Sanka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieczysta II Kraków
0:12
HAT Trick
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieczysta II Kraków
3:6
Sankovia Sanka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Borek
0:7
HAT Trick
Grupa 24
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
APN Knurów
APN Knurów 1 3 3 - 0 1 0 0
2
MGAS Radłów
MGAS Radłów 1 3 3 - 0 1 0 0
3
ABC Futbolu
ABC Futbolu 1 3 3 - 0 1 0 0
4
Futbol Brzączowice
Futbol Brzączowice 1 0 0 - 3 0 0 1
5
KS Borek
KS Borek 1 0 0 - 3 0 0 1
6
Wolanka Wola Filipowska
Wolanka Wola Filipowska 1 0 0 - 3 0 0 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MGAS Radłów
3:0
Futbol Brzączowice
KS Borek
0:3
APN Knurów
ABC Futbolu
3:0
Wolanka Wola Filipowska
Grupa 25
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Prądniczanka Kraków
Prądniczanka Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
2
WKS Wawel Kraków
WKS II Wawel Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
3
Orzeł Sidzina
Orzeł Sidzina 0 0 0 - 0 0 0 0
4
SP Górale Nowy Targ
SP Górale Nowy Targ 0 0 0 - 0 0 0 0
5
Clepardia Kraków
Clepardia Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
6
Baszta Kraków
Baszta Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Baszta Kraków
- : -
Clepardia Kraków
SP Górale Nowy Targ
- : -
Orzeł Sidzina
Prądniczanka Kraków
- : -
WKS II Wawel Kraków
Grupa 26
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Prądniczanka Kraków
Prądniczanka II Kraków 1 3 2 - 0 1 0 0 1 3 2 - 0
2
Krakus Swoszowice
Krakus Swoszowice 1 3 11 - 0 1 0 0
3
AP Kmita Zabierzów
AP III Kmita Zabierzów 1 3 1 - 0 1 0 0 1 0 0 - 2
4
Zieleńczanka Zielonki
Zieleńczanka Zielonki 1 0 0 - 1 0 0 1
5
AP Bonito
AP III Bonito 1 0 0 - 11 0 0 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP III Bonito
0:11
Krakus Swoszowice
AP III Kmita Zabierzów
0:2
Prądniczanka II Kraków
AP III Kmita Zabierzów
1:0
Zieleńczanka Zielonki
Grupa 27
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
AP Kmita Zabierzów
AP Kmita Zabierzów 0 0 0 - 0 0 0 0
2
Wisła Kraków
Wisła Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
3
KS Borek
KS Borek 0 0 0 - 0 0 0 0
4
PKS Jadwiga
PKS Jadwiga 0 0 0 - 0 0 0 0
5
Akademia Piłkarska
Akademia Piłkarska "21" Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
6
Bronowianka Kraków
Bronowianka II Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska "21" Kraków
- : -
PKS Jadwiga
KS Borek
- : -
AP Kmita Zabierzów
Grupa 28
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Progres Kraków
Progres Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
2
Słowik Olkusz
Słowik Olkusz 0 0 0 - 0 0 0 0
3
MUKS TAP Tarnów
MUKS TAP Tarnów 0 0 0 - 0 0 0 0
4
Grodzisko Raciechowice
Grodzisko Raciechowice 0 0 0 - 0 0 0 0
5
AP Nowa Proszowianka
AP Nowa Proszowianka 0 0 0 - 0 0 0 0
6
CANPACK Okocimski Brzesko
CANPACK Okocimski Brzesko 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
- : -
AP Nowa Proszowianka
Grodzisko Raciechowice
- : -
MUKS TAP Tarnów
Progres Kraków
- : -
Słowik Olkusz
Grupa 29
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
KS Borek
KS II Borek 1 3 8 - 0 1 0 0
2
PAPN Kraków
PAPN Kraków 1 3 9 - 2 1 0 0
3
Akademia Piłkarska
Akademia II Piłkarska "21" Kraków 1 3 6 - 0 1 0 0
4
AP Kmita Zabierzów
AP II Kmita Zabierzów 1 0 0 - 6 0 0 1
5
Wisła Kraków
Wisła II Kraków 1 0 2 - 9 0 0 1
6
AP Bonito
AP Bonito 1 0 0 - 8 0 0 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia II Piłkarska "21" Kraków
6:0
AP II Kmita Zabierzów
Wisła II Kraków
2:9
PAPN Kraków
AP Bonito
0:8
KS II Borek
Grupa 30
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Słowik Olkusz
Słowik II Olkusz 0 0 0 - 0 0 0 0
2
Progres Kraków
Progres II Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
3
Garbarnia Kraków
Garbarnia Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
4
Słomniczanka Słomniki
Słomniczanka Słomniki 0 0 0 - 0 0 0 0
5
Milenium Skawina
Milenium Skawina 0 0 0 - 0 0 0 0
6
CANPACK Okocimski Brzesko
CANPACK II Okocimski Brzesko 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK II Okocimski Brzesko
- : -
Milenium Skawina
Słomniczanka Słomniki
- : -
Garbarnia Kraków
Słowik II Olkusz
- : -
Progres II Kraków
Grupa 31
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Cracovia Kraków KS
Cracovia Kraków KS 0 0 0 - 0 0 0 0
2
Tramwaj Kraków
Tramwaj Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
3
AP Bonito
AP II Bonito 0 0 0 - 0 0 0 0
4
Wisła Kraków
Wisła III Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
5
KS Borek
KS III Borek 0 0 0 - 0 0 0 0
6
Akademia Piłkarska
Akademia III Piłkarska "21" Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia III Piłkarska "21" Kraków
- : -
KS III Borek
Wisła III Kraków
- : -
AP II Bonito
Cracovia Kraków KS
- : -
Tramwaj Kraków
Grupa 32
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
SP Płaszów
SP Płaszów 0 0 0 - 0 0 0 0
2
WKS Wawel Kraków
WKS Wawel Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
3
Słowik Olkusz
Słowik III Olkusz 0 0 0 - 0 0 0 0
4
MGAS Radłów
MGAS Radłów 0 0 0 - 0 0 0 0
5
Polonia Kraków
Polonia Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
6
Pogoń Miechów
Pogoń Miechów 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Miechów
- : -
Polonia Kraków
MGAS Radłów
- : -
Słowik III Olkusz
SP Płaszów
- : -
WKS Wawel Kraków
Grupa 33
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Prokocim Kraków
Prokocim Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
2
PKS Jadwiga
PKS II Jadwiga 0 0 0 - 0 0 0 0
3
Wisła Kraków
Wisła Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
4
Bronowianka Kraków
Bronowianka Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
5
UKS SZKO
UKS SZKO 0 0 0 - 0 0 0 0
6
Albertus Kraków
Albertus Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Bronowianka Kraków
- : -
Wisła Kraków
Albertus Kraków
- : -
UKS SZKO
Prokocim Kraków
- : -
PKS II Jadwiga
Grupa 34
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Progres Kraków
Progres III Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
2
Wolanka Wola Filipowska
Wolanka Wola Filipowska 0 0 0 - 0 0 0 0
3
Radziszowianka Radziszów
Radziszowianka Radziszów 0 0 0 - 0 0 0 0
4
Polonia Kraków
Polonia II Kraków 0 0 0 - 0 0 0 0
5
Klub Sportowy Tyniec
Klub Sportowy Tyniec 0 0 0 - 0 0 0 0
6
CANPACK Okocimski Brzesko
CANPACK III Okocimski Brzesko 0 0 0 - 0 0 0 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK III Okocimski Brzesko
- : -
Klub Sportowy Tyniec
Polonia II Kraków
- : -
Progres III Kraków
Radziszowianka Radziszów
- : -
Wolanka Wola Filipowska
Data Gospodarze Wynik Goście
Grupa 36
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
PAPN Kraków
PAPN Kraków 4 12 16 - 2 4 0 0
2
Progres Kraków
Progres Kraków 2 3 2 - 3 1 0 1
3
AP Fiesta
AP II Fiesta 2 0 1 - 7 0 0 2
4
AP Wisła Kraków
AP IV Wisła Kraków 2 0 0 - 7 0 0 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Fiesta
1:5
PAPN Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Kraków
1:0
AP IV Wisła Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Fiesta
0:2
PAPN Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
PAPN Kraków
6:0
AP IV Wisła Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
PAPN Kraków
3:1
Progres Kraków
Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście
Grupa 40
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Progres Kraków
Progres Kraków 3 9 18 - 6 3 0 0
2
Akademia Piłkarska
Akademia Piłkarska "21" Kraków 3 4 9 - 13 1 1 1
3
KS Bronowianka Kraków
KS Bronowianka Kraków 3 3 11 - 12 1 0 2
4
AP Wisła Kraków
AP III Wisła Kraków 3 1 9 - 16 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Kraków
5:1
KS Bronowianka Kraków
Akademia Piłkarska "21" Kraków
3:3
AP III Wisła Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Kraków
6:1
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bronowianka Kraków
6:2
AP III Wisła Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bronowianka Kraków
4:5
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Progres Kraków
7:4
AP III Wisła Kraków

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Runda 6
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości