Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Radziszowianka Radziszów
4:2
Podgórze Kraków
Piast Wołowice
0:11
Krakus Swoszowice
Wisła Jeziorzany
0:5
Armatura Kraków
Piast Skawina
0:1
Lotnik Kryspinów
Bieżanowianka Kraków
1:3
Borek Kraków
Pogoń Skotniki
0:4
Kaszowianka Kaszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Swoszowice
3:0
Piast Skawina
Kaszowianka Kaszów
4:0
Piast Wołowice
Borek Kraków
2:7
Radziszowianka Radziszów
Armatura Kraków
1:4
Lotnik Kryspinów
Podgórze Kraków
1:2
Pogoń Skotniki
Wisła Jeziorzany
1:2
Bieżanowianka Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Radziszowianka Radziszów
3:0
Wisła Jeziorzany
Piast Skawina
0:3
Kaszowianka Kaszów
Piast Wołowice
0:3
Podgórze Kraków
Bieżanowianka Kraków
0:1
Armatura Kraków
Lotnik Kryspinów
3:2
Krakus Swoszowice
Pogoń Skotniki
4:5
Borek Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszowianka Kaszów
3:1
Lotnik Kryspinów
Armatura Kraków
1:7
Krakus Swoszowice
Wisła Jeziorzany
1:5
Pogoń Skotniki
Bieżanowianka Kraków
2:4
Radziszowianka Radziszów
Podgórze Kraków
0:3
Piast Skawina
Borek Kraków
2:1
Piast Wołowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Radziszowianka Radziszów
4:2
Armatura Kraków
Krakus Swoszowice
4:1
Kaszowianka Kaszów
Pogoń Skotniki
6:1
Bieżanowianka Kraków
Piast Wołowice
8:2
Wisła Jeziorzany
Lotnik Kryspinów
3:0
Podgórze Kraków
Piast Skawina
2:0
Borek Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze Kraków
0:5
Krakus Swoszowice
Radziszowianka Radziszów
7:3
Pogoń Skotniki
Bieżanowianka Kraków
2:1
Piast Wołowice
Armatura Kraków
1:2
Kaszowianka Kaszów
Wisła Jeziorzany
1:2
Piast Skawina
Borek Kraków
3:3
Lotnik Kryspinów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotnik Kryspinów
3:0
Wisła Jeziorzany
Piast Wołowice
3:6
Radziszowianka Radziszów
Piast Skawina
5:2
Bieżanowianka Kraków
Krakus Swoszowice
9:0
Borek Kraków
Kaszowianka Kaszów
0:3
Podgórze Kraków
Pogoń Skotniki
2:2
Armatura Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Radziszowianka Radziszów
5:4
Piast Skawina
Armatura Kraków
3:2
Podgórze Kraków
Bieżanowianka Kraków
0:1
Lotnik Kryspinów
Pogoń Skotniki
2:1
Piast Wołowice
Wisła Jeziorzany
0:9
Krakus Swoszowice
Borek Kraków
3:3
Kaszowianka Kaszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Wołowice
1:3
Armatura Kraków
Kaszowianka Kaszów
3:0
Wisła Jeziorzany
Piast Skawina
1:2
Pogoń Skotniki
Podgórze Kraków
1:2
Borek Kraków
Krakus Swoszowice
5:0
Bieżanowianka Kraków
Lotnik Kryspinów
1:1
Radziszowianka Radziszów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Radziszowianka Radziszów
0:0
Krakus Swoszowice
Wisła Jeziorzany
0:3
Podgórze Kraków
Armatura Kraków
4:2
Borek Kraków
Piast Wołowice
2:0
Piast Skawina
Bieżanowianka Kraków
2:4
Kaszowianka Kaszów
Pogoń Skotniki
0:2
Lotnik Kryspinów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze Kraków
2:1
Bieżanowianka Kraków
Krakus Swoszowice
4:0
Pogoń Skotniki
Lotnik Kryspinów
4:1
Piast Wołowice
Borek Kraków
5:2
Wisła Jeziorzany
Piast Skawina
1:1
Armatura Kraków
Kaszowianka Kaszów
3:1
Radziszowianka Radziszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?