Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pozowianka Pozowice
0:0
Gajowianka Gaj
Radziszowianka Radziszów
2:0
Cedronka Wola Radziszowska
Strzelcy Kraków
2:4
Borek Kraków
Podgórze Kraków
0:7
Krakus Swoszowice
Orzeł Sidzina
4:2
Orzeł Piaski Wielkie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelcy Kraków
0:2
Radziszowianka Radziszów
Borek Kraków
11:0
Orzeł Piaski Wielkie
Cedronka Wola Radziszowska
2:1
Pozowianka Pozowice
Krakus Swoszowice
7:1
Orzeł Sidzina
Gajowianka Gaj
8:1
Podgórze Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Piaski Wielkie
0:2
Krakus Swoszowice
Podgórze Kraków
1:2
Cedronka Wola Radziszowska
Radziszowianka Radziszów
9:1
Borek Kraków
Orzeł Sidzina
10:2
Gajowianka Gaj
Pozowianka Pozowice
4:4
Strzelcy Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Radziszowianka Radziszów
5:0
Pozowianka Pozowice
Borek Kraków
2:4
Krakus Swoszowice
Cedronka Wola Radziszowska
1:11
Orzeł Sidzina
Strzelcy Kraków
4:1
Podgórze Kraków
Gajowianka Gaj
1:7
Orzeł Piaski Wielkie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze Kraków
0:11
Radziszowianka Radziszów
Pozowianka Pozowice
1:0
Borek Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
Cedronka Wola Radziszowska
Krakus Swoszowice
11:0
Gajowianka Gaj
Orzeł Sidzina
2:4
Strzelcy Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pozowianka Pozowice
5:1
Podgórze Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
0:10
Krakus Swoszowice
Strzelcy Kraków
3:3
Orzeł Piaski Wielkie
Radziszowianka Radziszów
12:0
Orzeł Sidzina
Borek Kraków
6:1
Gajowianka Gaj
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze Kraków
2:7
Borek Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
0:11
Radziszowianka Radziszów
Gajowianka Gaj
1:0
Cedronka Wola Radziszowska
Orzeł Sidzina
5:2
Pozowianka Pozowice
Krakus Swoszowice
8:0
Strzelcy Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Radziszowianka Radziszów
0:3
Krakus Swoszowice
Podgórze Kraków
2:2
Orzeł Sidzina
Pozowianka Pozowice
6:2
Orzeł Piaski Wielkie
Borek Kraków
13:1
Cedronka Wola Radziszowska
Strzelcy Kraków
0:4
Gajowianka Gaj
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Sidzina
2:2
Borek Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
7:1
Podgórze Kraków
Gajowianka Gaj
1:11
Radziszowianka Radziszów
Krakus Swoszowice
9:0
Pozowianka Pozowice
Cedronka Wola Radziszowska
3:0
Strzelcy Kraków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?